Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Вирівнювання стін штукатуркою у 2022 році

Вирівнювання стін штукатуркою застосовується перед внутрішньою та зовнішньою фінішною обробкою. Вона відрізняється від інших методів зручністю та високою швидкістю нанесення на стіну, пластичною структурою, яка дає можливість гранично оперативно підготувати поверхню до остаточного облицювання. Після застигання штукатурні склади утворюють міцний та бездоганно рівний шар, стійкий до механічних впливів.

Вирівнювання стін штукатуркою

Розглянемо, як зробити ремонт тріщин, а також вирівняти стіну штукатуркою руками чи механізованим способом, скільки це коштує та як довго здійснюється.

Штукатурка - це оздоблення стін спеціальними будівельними сумішами з метою захисту, вирівнювання стін. Сучасний ремонт чи будівництво неможливо уявити без штукатурки. Як правило, на будівництві штукатурні роботи виконуються досвідченими майстрами, але нічого складного в технології немає, якщо є бажання все можна зробити самостійно.

Механізована штукатурка - це ефективна технологія швидкого та якісного нанесення будівельних сумішей на стіни. Автоматизація процесу замісу штукатурки дозволяє отримати ідеально рівну поверхню та скоротити час будівельних робіт.

Механізована штукатурка стін під ключ

Переваги перед іншими видами вирівнювання

Порівняно з іншими методами вирівнювання оштукатурювання поза конкуренцією, демонструє такі переваги:

  1. Механічна стійкість. Навіть при сильних точкових ударах чи вібраціях покриття не деформується — але лише за дотримання технологій монтажу.
  2. Стійкість до температурних коливань. Залежно від основи вона здатна витримувати температуру в діапазоні від -70 до 70 C без деформацій, руйнувань та ослаблення міцності.
  3. Вологостійкість та вологонепроникність. За рахунок цих якостей забезпечується довготривалий захист стін від вологи.
  4. Паропроникність. Мікропориста структура штукатурних складів забезпечує вільне проникнення пари та повітря, що сприяє їх мікроциркуляції та формуванню оптимального мікроклімату в приміщенні.
  5. Тепло- та шумоізоляційні властивості. За рахунок цих якостей підвищується комфорт у будинку чи квартирі, знижуються витрати на опалення.
  6. Пластичність під час монтажу. Протягом деякого часу після змішування розчин не твердне, можливе припасування та регулювання товщини шару без зміни хіміко-механічних характеристик покриття.

Крім обумовлених фізико-хімічними властивостями переваг, штукатурка зручна і практично. Вона, за рахунок великого вибору основ, підходить під будь-які види покриття та умови експлуатації.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.