Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Дезінфекція та стерилізація: приватна думка

Як обробляти інструмент, щоб не перезаражати всіх клієнтів? Як правильно підібрати дезінфікуючі засоби? Поради досвідченого майстра манікюру. Інформація, яка потрібна всім майстрам!
Вітаю, колеги.

Я майстер манікюру з досвідом понад 10 років. Ось зараз повідомила вам про це і сама здивувалася, скільки всього позаду. І невдачі, і страхи, і порізані кутикули. Зараз працюю вже кілька років із напрацьованою базою, цілком упевнена у своїх силах і міцно стою на ногах.

Сьогодні хочу розповісти вам про свій досвід роботи з інструментом. Як правильно його обробляти, дезінфікувати. Багато про це сказано, проте питання настільки важливе, що ще раз про це сказати ніколи не буде зайвим. Великий вибір засобів для дезинфекції - на сайті https://aprofi-group.com/product-category/moyushiye-i-dez-sredstva/dez-sredstva/.

Дезінфекція та стерилізація, чому це так важливо?

Ми ж із вами проходили на курсах, що купа хвороб передаються від людини до людини, а тим більше через кров. Хочу нагадати це:

  1. Грибок нігтів
  2. Золотистий стафілокок
  3. ВІЛ
  4. Гепатит В та С

Крім них є ще безліч інших не дуже приємних болячок.

Та все це набагато ближче до нас, ніж ви можете подумати! Тому нехтувати дезінфекцією навіть якщо всі ваші клієнти свої, близькі люди НЕ МОЖНА.

Насправді, від усіх цих неприємностей можна врятуватися, дотримуючись всього 3 простих етапу обробки інструменту.

Інструменти майстра манікюру контактують із кров'ю, тому можуть переносити інфекцію від одного клієнта до іншого або заразити майстра.

На пляшках є таблички, як правильно розводити цей концентрат, що, звичайно, дуже зручно.

Інструкція із застосування

На своєму досвіді зауважу, що потрібно налити спочатку необхідну кількість теплої води, а потім додавати концентрат. На мою думку, так утворюється менше піни.

ДЕЗИНФЕКЦІЯ

Дезінфекцію спеціальними засобами часто можна проводити поєднано з ПСО, що дуже зручно. Дезінфекція проводиться у 1-2% розчині 15-30хв.

Готовий розчин зберігається 28 днів, тобто його можна використовувати багато разів протягом цього часу. Хтось захоче замінити розчин раніше, він має право це зробити.

Краще, щоб на нього не потрапляло сонячне світло, і якщо осад випадає, або розчин каламутніє, потрібно його замінити.

Дезінфекцію манікюрного інструменту зручно робити ось у такому спеціальному боксі.

Розчин для стерилізації

Інструмент одразу після використання не промиваємо! Відразу занурюємо у розчин. Це робимо для того, щоб не розносити мікроби миттям. У нас кожен клієнт наперед заразний, пам'ятаємо про це!
Інструменти занурюємо у розімкнутому вигляді лезами нагору.
Інструменти не повинні торкатися один одного.
Можна використовувати УЗ миття.
На цьому етапі гине 99% бактерій.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.