Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як знайти роботу в Нью-Йорку?

Багато хто впевнений, що емігрантам дуже складно знайти роботу в Нью-Йорку. Однак, це не так. Робота в Нью-Йорку знайдеться для всіх, хто знає, де і як її шукати. У цій справі значну допомогу надають ресурси із безкоштовними приватними оголошеннями, де розміщуються актуальні вакансії.

Пошук роботи в США: загальні рекомендації

Коли ви приїжджаєте до Америки, важливо враховувати, що ваші шанси на здобуття високої посади в чужій для вас країні вкрай малі. Навіть якщо у себе на батьківщині ви були керівником, це зовсім не означає, що ви зможете легко претендувати на аналогічну посаду в Америці. Тут ви нарівні з усіма емігрантами й маєте бути готові до виконання будь-якої роботи.

Велику роль відіграє рівень володіння англійською. Люди, які прибули в Америку, починають працювати охоронцями, прибиральниками, офіціантами, доглядальницями, нянями й т.д. Навіть таку просту роботу потрібно ще постаратися знайти. Однак така робота здатна вас забезпечити стабільним доходом, який дозволить облаштуватись у Нью-Йорку, адаптуватися на новому місці та розвивати свою кар'єру далі.

Варто зазначити, що работа в США може бути високооплачуваною для приїжджих, якщо вони мають корисні навички (вміють співати, танцювати, працювати на СТО, робити ремонт житла тощо). Якщо ви програміст чи дизайнер, проблеми з пошуком роботи вам не страшні. Ви зможете працювати, не виходячи з дому й в США, отримуючи при цьому гідну зарплатню.

Будьте готові активно вивчати англійську мову, саме вона дозволить вам знайти більш гідне місце роботи. Та й загалом життя в Нью-Йорку зі знанням мови буде набагато простішим та комфортнішим. Врахуйте також, що ваш диплом про освіту необхідно буде підтвердити в США. Для цього люди складають додаткові іспити, які допомагають підтвердити ваші знання та навички.

Пошук роботи

Де шукати роботу в Нью-Йорку? Є кілька відповідей на це запитання:

  1. Сайти з вакансіями. Як ми вже говорили раніше, для тих хто не знає мови та поняття не має, де шукати работу Нью-Йорк, існують сайти з розміщеними на них вакансіями та іншими корисними для мігрантів оголошеннями. Також існують і американські сайти цього напряму. Окрім перегляду оголошень про роботу, бажано відразу розмістити тут своє резюме. Це дозволить зацікавленому роботодавцю знайти вас та запросити на роботу.
  2. Звернутися до кадрової агенції. Фахівці рекрутингової компанії знайомі з усіма нюансами працевлаштування у своїй країні та здатні швидко знайти оптимальне місце роботи для вас.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.