Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Поради щодо вибору вхідних дверей

Вибір вхідної конструкції повинен бути раціональним, оскільки ціновий сегмент дуже різний і щоб не переплачувати зайвого потрібно ретельно підходити до вибору дверей для свого житла. Варто пам'ятати, що найдешевший варіант можна придбати на будь-якому будівельному ринку, але захисні якості цього варіанта будуть дуже низькі. Можна зробити більш раціонально і вибрати двері, що відповідають найвищим вимогам, але як правило, такі варіанти доведеться замовляти окремо і чекати на їх виготовлення деякий час.

Як вибрати вхідні двері?

Вибір дверей багато в чому визначається місцем встановлення. У приватний будинок зазвичай вибирають кращі варіанти, які володіють хорошими захисними властивостями. Вибираючи дверь в дом обов'язково дивляться на такі особливості:

  1. Чи мають двері протипожежні захисні функції.
  2. Замки виробу повинні бути врізними, має стояти кілька замків, оскільки приватні обійстя приховані від зайвих очей високими парканами й у злочинців більше часу на злам.
  3. Самі двері повинні бути виконані з металу або сталі високої якості, щоб мати високу опірність. У приватних будинках прийнято встановлювати вхідні двері металеві з товщиною листа від 3 мм.
  4. Петлі, на які виріб навішується при встановленні, вони повинні бути прихованої конструкції, що знижує шанс на злам.

У квартири зазвичай встановлюють простіші вироби, оскільки коштують вони дешевше. Але двері для встановлення в людних місцях повинні мати покриття, що захищають зовнішній вигляд. Найпопулярнішими вважаються оздоблення з:

  1. Декоративної фарби, вони надають кольору дверям і захищають листи сталі від подряпин. За потреби їх можна перефарбувати.
  2. Ламіновані панелі застосовуються в основному з внутрішньої сторони житла, щоб надати конструкції більш елегантного вигляду.
  3. Порошкові напилення добре захищають зовнішні поверхні від вандалів, також вони мають приємну фактуру, що виділяє двері.
  4. Дерев'яні декоративні оздоблення захищають листи сталі або металу від подряпин та ефективно прикрашають двері. Але в основному такі оздоблення ставлять усередині квартири.

У приватних будинках іноді ставляться вхідні двері з вітражем, що мають дуже оригінальний зовнішній вигляд. Така конструкція призначена для приватних будинків, оскільки в людних місцях її можуть пошкодити. Вітраж у таких конструкціях застосовується різний, важливо не допускати його пошкодження, інакше, в деяких ситуаціях доведеться повністю змінювати двері.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.