Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати термокухоль під нанесення логотипа?

Термокухоль – неймовірно популярний у наші дні девайс. Сьогодні, коли повсюдно взято курс на захист екології та розумне споживання, термокухлі стали особливо популярні.

Головна властивість термокухлів - можливість протягом тривалого часу підтримувати постійну температуру рідини всередині. Так зручно брати з собою прохолодний напій у спеку або гарячу каву на зимову прогулянку!

Користь такого сувеніра очевидна, цілком зрозуміло, що він стане в пригоді майже будь-якій людині, а це означає, що термокружка с принтом – чудовий варіант корпоративного мерчу.

Різновиди термокухлів

Асортимент термокухлів дуже широкий. Вироби відрізняються в першу чергу за своєю конструкцією:

  1. Одні термокухлі більше нагадують термос - це високі ємності без ручки з кришкою, що щільно закривається. Відмінність від термоса полягає у будові кришки. Вона не відкручується, а відкривається вертикально.
  2. Існують спеціальні термопляшки, які є термосами. Їх ще називають вакуумними – можна не турбуватися, що рідина проллється, навіть якщо ви носитимете ємність у сумці або кататися з нею на велосипеді. До речі, як правило, термокухлі з вакуумною ізоляцією належать до спортивних девайсів.
  3. Деякі вироби мають простішу конструкцію: вони виглядають як звичайні горнятка з кришкою. Герметичність у них відсутня, але для збереження тепла напою на робочому місці вони цілком згодяться.

Деякі моделі термокухлів навіть мають шнур для підігріву рідини від прикурювача в авто.

Розрізняються і види матеріалів, з яких виготовляються термокухлі. Найчастіше це метал, пластик, бамбукові волокна. Для зручності тримання в руці термокухлі часто покривають спеціальним матеріалом soft touch.

І, звичайно ж, існують сотні різновидів дизайну термокухлів.

Варіанти нанесення логотипа на термокухлі

Тут все залежить від кількох факторів:

  1. Матеріалу, з якого виготовлено поверхню;
  2. Наявного бюджету;
  3. Вашої ідеї.

Так, наприклад, термокухлі та термосклянки із пластику вигідно брендувати методом тамподруку. Якщо тираж великий, вартість виготовлення одиниці виробу буде мінімальною. Ви зможете добре заощадити та отримати велику партію термокухлів з логотипом на всі випадки корпоративного життя.

Тамподрук можна застосовувати й на термокухлях з металу. Цей метод також підійде. Однак більш виграшно та стильно на металевих виробах виглядає гравіювання. Такому логотипу будуть не страшні ні час, ні сонце, ні посудомийна машина. Тому якщо вам потрібно зробити більш статусний сувенір, віддайте перевагу гравіювання.

У спеціалізованій компанії ви можете замовити термокружки с логотипом на будь-який бюджет. А менеджери підкажуть, як найкраще брендувати той чи інший сувенір, щоб ви змогли реалізувати ваш задум і вкластися в бюджет.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.