Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Мережева сонячна електростанція – що треба знати

Мережева сонячна електростанція – це встановлення сонячної енергії, яка підключена до електромережі та працюють без будь-якого обладнання для резервного живлення.

Незважаючи на зростаючий інтерес до акумуляторних технологій, більшість домовласників, які переходять сьогодні на сонячну енергію, як і раніше, воліють встановлювати на дахах мережеві установки.

Так як же працюють мережеві та автономні сонячні електростанції, придбати які можна на сайті https://prel.prom.ua/g3917654-sonyachni-elektrostantsiyi-avtonomnogo, і чому вони такі популярні? Що ще важливіше, чи підходять вони вам? У цьому блозі ми докладно розглянемо цей тип системи та допоможемо вам відповісти на ці запитання.

Що таке мережева сонячна електростанція?

Мережева електростанція використовує сонячні батареї для вироблення електроенергії із сонячного світла. Надмірна потужність експортується в комунальну мережу, і аналогічно, коли домогосподарству потрібно більше енергії, ці потреби задовольняються за рахунок імпорту з мережі.

Чим мережеві сонячні електростанції схожі на інші системи

Вироблення електроенергії: всі фотоелектричні сонячні енергетичні системи виробляють енергію, використовуючи сонячні панелі для перетворення сонячного світла на електрику постійного струму.
Панелі, встановлені на місці : Сонячні панелі повинні бути встановлені в місці з відповідним впливом сонця - або на даху, або у вигляді системи кріплення на землі - і вимагають проведення для передачі електроенергії між сонячним обладнанням, будинком та електромережею.

Чим системи, прив'язані до мережі, відрізняються від інших систем

Вони використовують мережні інвертори: мережним сонячним системам потрібний інвертор, який може зв'язуватися з мережею; вони відомі як мережеві інвертори. Мережевий інвертор дозволяє будинкам не лише імпортувати енергію від комунального підприємства, а й експортувати електроенергію до комунального підприємства.

Немає акумулятора : вони не включають будь-яку форму зберігання енергії для зберігання сонячної енергії. Це робить мережеві сонячні системи простіше в установці та дешевше.

Як мережеві сонячні електростанції справляються з надлишками та дефіцитом електроенергії

Що відбувається із надмірним виробництвом сонячної енергії?

У більшості домогосподарств споживання енергії протягом дня є відносно низьким, оскільки члени сім'ї, як правило, знаходяться поза домом. Це також час, коли виробництво сонячних панелей знаходиться на піку, тому вироблення електроенергії набагато перевищує споживання енергії.

У системах, пов'язаних із мережею, ця надмірна потужність експортується комунальному підприємству, яке заробляє кредити на оплату рахунків за електроенергію для домовласника.

Як мережеві сонячні електростанції працюють протягом року

На напрямок передачі енергії між будинком та мережею впливає не лише час доби, а й сезони.

У міру зміни пори року змінюється і кількість сонячного світла, що потрапляє на панелі. У той же час погодні зміни впливають на електроенергію, необхідну для охолодження та обігріву, які є двома найбільшими споживачами енергії в домашніх умовах.

У сукупності зміни доступності сонячного світла та погоди означають, що рівень імпорту та експорту сонячної системи, прив'язаної до мережі, дуже різниться залежно від сезону.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.