Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Переваги бізнесу у Великій Британії

Об'єднане Королівство може з гордістю похвалитися тим, що входить до першої десятки країн світу в рейтингу доступності бізнесу. Це означає, що підприємці мають усі необхідні можливості для того, щоб розвинути свою справу та стати успішними у майбутньому.

Лише 1% зареєстрованих компаній Великобританії представляють великий бізнес, переважна більшість – це малі та середні підприємства різної спрямованості. Країна створила чудові умови для реалізації бізнес-ідей на основі системи краудфандингу та залучення венчурного капіталу, демонструючи лідируючі позиції в Європі за цими способами фінансування комерційних стартапів.

Ця стаття присвячена темі відкриття нового бізнесу у Великій Британії, ми покроково опишемо цей процес, включаючи нюанси для нерезидентів країни. Детальніше - на сайті https://uk.mycompanyuk.com/.

Вибір напряму діяльності

99% із 6 мільйонів зареєстрованих підприємств в Об'єднаному Королівстві працюють у сфері малого та середнього підприємництва. Щоб зайняти гідне місце в такому щільному середовищі, вам необхідно проаналізувати низку факторів:

  1. як розвивається галузь, що цікавить вас, в останнє десятиліття;
  2. наскільки сильна конкуренція у цьому сегменті бізнесу;
  3. перспективи сталого споживчого попиту товари та у цій сфері;
  4. середній термін роботи підприємств.

Статистика говорить нам, що будівельний бізнес займає найбільшу частку від загальної кількості підприємств Великобританії, що діють. Питома вага цих компаній становить майже 18%. Ненабагато відстали підприємці, які надають різноманітні професійні та технічні послуги, у тому числі й наукові пошуки та випробування, що проводять, – таких майже 15% від загального обсягу суб'єктів господарювання.

Обмеження, пов'язані з поширенням COVID-19, вплинули на активність і розвиток бізнесу практично в усіх напрямках, проте тепер ситуація набуває попереднього вигляду. Тому у своїй роботі ми й відштовхуємось від даних 2019 року – вони мають більше відношення до «нормальної» реальності, ніж показники 2020-2021 років.

Вибираючи напрямок, у якому ви хотіли б працювати, постарайтеся зорієнтуватися на довгострокову діяльність вашої компанії. Зробити це не так просто, адже близько 80% нових бізнесів у Великій Британії в перший рік своєї роботи зазнають серйозних професійних та економічних труднощів. Статистика говорить про те, що більше половини з них не можуть протриматись і 5 років на ринку. Так серед компаній, зареєстрованих у 2013-му році, залишилося лише 42,4%, що працюють у 2018-му.

Той рік був особливо активним для бізнесу у транспортній сфері та складському господарстві – найбільша кількість зареєстрованих та закритих компаній провадила свою діяльність саме у цих галузях. Медицину в 2018-му взагалі чекав регрес – кількість підприємств, що припинили роботу, перевищила кількість новостворених.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.