Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Особливості вибору резинок для двірників

Склоочисники виконують наважливу функцію в кожному автомобілі. Вони потрібні для очищення скла під час снігопадів, дощів. Але така деталь в них, як гумка, може стиратися та виходити з ладу. При її заміні, потрібно розуміти, як підібрати резинки для двірників та що враховувати при цьому. Розберемося в основному.

Види гумок 

Існує декілька видів резинок, які відрізняються одна від одної покриттям. Зокрема, на склоочисники можуть бути встановлені наступні резинки:

  1. силіконові;
  2. з графітовим напиленням;
  3. гумово-графітові;
  4. з тефлоновим напиленням.

При виборі виробів враховуйте, наскільки сильний від них скрип. Це впливає на комфорт під час водіння. Адже в деяких випадках двірники просто будуть відволікати автомобіліста. Найпопулярнішими на даний час є моделі з графітовим напиленням. Вони не сриплять, мають високу стійкість до сонячних променів та перепадів температур.

Особливості вибору запчастин 

Звичайно, кожен водій обирає той чи інший вид гумки. Це залежить від типу очисника та самих побажань власника машини. При цьому, як розповідають експерти Dvorniki.ua, потрібно звертати увагу на декілька важливих характеристик: склад гумки, її конструкція, ефективність виробу та вартість.

Також резинка може бути літньою, зимовою та всесезонною. Останній варіант не потребує частої заміни перед кожною порою року. Але потрібно, щоб така модель була дуже якісною. Вам потрібно звернути увагу на декілька важливих факторів.

  1. Розмір резинки. Вона повинна повністю підходити під сам склоочисник. Також ви можете обрати довшу комплектуючу, яку можна просто обрізати.
  2. Ширина нижнього та верхнього торців. На ринку в більшій кількості представлені моделі зі стандартними розмірами. Але якщо у вас нестандартна модель, доведеться шукати гумку саме під неї.
  3. Тип профілю. Резинка може мати один профіль, завдяки чому підходить для використання взимку. А ось моделі з декількома профілями стануть гарними варіантами для літа.
  4. Металеві напрямні. Якщо в резинках є такі елементи, то вони підходять для гібридних та каркасних склоочисників. А ось резинки без металевих напрямних будуть гарними варіантами для безкаркасних двірників, адже в них є власні притискні елементи.

Якщо ви вже обрали резинки на двірники, тоді необхідно їх правильно поміняти. Для цього спочатку відбувається демонтаж старої гумки. Її можна обережно витягнути, однією рукою притримуючи всю конструкцію. Далі через спеціальний паз установіть нову комплектуючу. Її протягують по всій довжині, вирівнюють та фіксують за допомогою кріплення.

Ви бачите, що резинка велика? Тоді поміряйте розміри та обріжте її. Це дозволить використовувати двірники без проблем.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.