Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Придбання автомобілів у Боярці

Існує багато приватних сайтів продажу автомобілів, але деякі автовласники місяцями не можуть продати свої автомобілі. У більшості випадків автомобілі мають проблеми після аварії. Потенційні покупці намагатимуться тримати ціни якомога нижчі, що не вигідно продавцю. Звичайно ви можете відреставрувати авто, але навіть після ремонту авто може не окупитися. Тим паче, якщо є фінансові проблеми ремонт може бути не по кишені. Для таких людей є варіант автовикуп Боярка (https://topvykup.com.ua/kievskaya/boyarka/), ви зможете  продати автомобіль за один день у будь-якому стані.

Як продати непрацюючу машину?

Якщо технічний стан автомобіля дозволяє впорядкувати його з невеликими витратами, автовласник проводить передпродажну підготовку. Якщо автомобіль не підлягає відновленню після аварії, пожежі чи вибуху або якщо власник не має грошей на його ремонт, його слід продати «як є». І тут продаж є вигідним для покупця. Він може скинути значну частину вартості авто. При цьому витрати на оцінку, переоформлення та, можливо, евакуацію транспортного засобу лягають на продавця. Проконсультувавшись у Топ Викуп, можна продати своє авто після ДТП за справедливою ціною з мінімальними витратами. Компанія працює в Україні вже більше 20 років. Незалежно від стану транспортного засобу компанія пропонує всього дві основні умови, тому продавати його точно можна:

  1. Автомобіль не повинен бути старше 1990 року.
  2. Транспортний засіб має бути зареєстрованим в Україні.

Автовикуп Боярки як проходить угода

Якщо ваш автомобіль відповідає двом вимогам, подайте заявку до Автовикупу. Спеціалісти проводять попередній огляд по фото і пропонують ціну. Якщо попередня ціна задовольняє продавця, проводиться живий огляд і одразу ж в цей день отримуються гроші. Компанія бере на себе переоформлення і доставку авто, якщо воно не на ходу. Як показує практика, у такій угоді можна отримати до 95% ринкової вартості автомобіля на момент продажу. Тому автовласник точно не втратить гроші.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.