Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати чохол для телефона?

Людині, яка веде активний спосіб життя, необхідно грамотно підходити до покупки аксесуарів для гаджета. Різноманітність чохлів та матеріалів для виготовлення суттєво полегшує вибір.

Як допоможе захисту матеріал?

Вибравши зручну модель в інтернет-магазині Frontalka, оцініть переваги та недоліки матеріалу:

 1. Силікон – м'який, зручний, не ковзає. Поступово розтягується, стирається, фарбований темніє, прозорий стає жовтим.
 2. Пластик – легко очищується. Жорсткий пластик під час падіння тріскається, за відсутності м'якої підкладки швидко покривається подряпинами. Гнучкі пластикові чохли служать довго, але згодом жовтіють. Глянцеві ковзають по тканині, дістаючи з кишені можна впустити смартфон.
 3. Шкіра – презентабельно виглядає, але потребує ретельного догляду. Необхідно періодично обробляти кондиціонерами, протирати натуральним воском.
 4. Метал – міцний, твердий. Додає ваги гаджету, під час падіння посилює навантаження на корпус. Хороший варіант – комбінація із металу, силікону, замші.
 5. Деревина – гарний вигляд та посилення удару. Як і метал, використовують у комплекті із силіконовими, шкіряними елементами.

Не менш важливо грамотно поставитися до вибору моделі.

Модель та ступінь захисту

Який найкраще вибрати, перейшовши за даним посиланням https://frontalka.com.ua/menu/chehly-dlja-telefonov, чохол для смартфона:

 1. Бампер - облягає мобільний пристрій, злегка виступаючи в області екрана та спинки. Захищає від падіння дисплеєм чи кутом на рівну поверхню. При падінні на гравій захист не спрацює.
 2. Кейс – бампер із захищеною задньою панеллю, дисплей залишається відкритим.
 3. Кліп-кейс – аксесуар щільно облягає корпус. Рамки, задня кришка практично несхильні до подряпин. Однак, при падінні на асфальт захистити гаджет не зможе – недостатньо щільний, щоб погасити удар.
 4. Фліп-кейс – товстий бампер з обкладинкою оберігає екран мобільника від подряпин. Але для користування смартфоном доведеться постійно відкривати обкладинку.
 5. Чохол-пов'язка – зручний для спортсменів. Кріпиться в області плеча, уберігає смартфон від бруду під час тренувань. Діставати пристрій з аксесуара не потрібно, передбачене зручне прозоре вікно. Додаткова опція, захист від вологи, дозволить спортсмену займатися за будь-якої погоди. Але пов'язка не тримає удару, тому падіння гаджета загрожує негативними наслідками.
 6. Конверт – оберігає корпус та скло від предметів, що знаходяться у кишені, сумці. Як і у випадку з фліп-кейсом, доведеться постійно відкривати кришку, щоб скористатися гаджетом.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.