Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Спецодяг: як вибрати робоче взуття?

Купуючи спецвзуття, необхідно враховувати кілька важливих факторів: призначення, сферу застосування та рівень захисту. Воно знайшло широке застосування у сферах машинобудування, будівництві, транспорті, сільському господарстві та інших виробничих галузях.

Призначається спецвзуття, представлене в інтернет-магазині talan.ua, для захисту працівників у ході тривалої роботи на землі, у воді, а також в умовах підвищеної запиленості та забрудненості.

Захист ваших ніг

Фізичний захист здійснюється за допомогою використання спеціальних засобів, які необхідно надягати на гомілки або стопи. Це можуть бути шкіряне або тканинне взуття, прогумовані чоботи або черевики. Чому таке важливе спецвзуття?

Основні моменти:

  1. Залежно від місцевості, де ведеться робота, підбираються моделі взуття з необхідним рівнем захисту від різних небезпечних впливів.
  2. Воно є незамінним в умовах екстремальних температур, води, агресивних хімічних речовин, вологості.
  3. Крім того, взуття захищає ноги від переохолодження, травм, обмороження та сильного шуму. Якісне спецвзуття має забезпечувати високий рівень тепло- та звукоізоляції.

Залежно від виду взуття застосовуються різні елементи, такі як підкладки та утеплювачі. Підкладки виготовляються із різних матеріалів, які забезпечують додатковий захист ніг працівника. З такою підкладкою працівник почуватиметься комфортно навіть у найекстремальніших погодних умовах. Підкладка дозволяє зберегти тепло ніг працівника, а спеціальні матеріали - не допустити переохолодження.

Підошва взуття – поверхня, на яку наноситься малюнок. Найбільш поширеними матеріалами є гума та текстильний пластик. Для збільшення терміну служби взуття рекомендується застосовувати спеціальне взуття із протиковзним покриттям.

Критерії вибору робочого спецвзуття

При виборі спецвзуття слід враховувати низку факторів:

  1. По-перше, це призначення, тобто наявність певного виду підошви.
  2. По-друге, це умови експлуатації (висота, тиск на ґрунт, вологість, висока або низька температура тощо).
  3. По-третє, термін служби спецвзуття.

Все перелічене вище необхідно враховувати, коли йдеться про придбання взуття для працівників.

Спецвзуття має відповідати категоріям – легке, середнє та важке. Визначившись із видом, необхідно визначити тип підошви:

  1. сталева (легка, відрізняється особливою міцністю, високою межею стійкості на вигин),
  2. гумова (несхильна до деформацій, дозволяє шкірі «дихати»),
  3. текстильна (надає взуттю м'якість, гнучкість, легкість, повітропроникність).

До того ж, слід вибрати розмір, який точно відповідатиме необхідним параметрам.

На що ще звертати увагу?

Взуття для будь-якого робочого процесу відрізняється не лише за своєю функціональністю, а також за цільовим призначенням, а отже має абсолютно різні ціни. Так, якщо вам необхідне спецвзуття для захисту від холоду або вологи, то варто звернути увагу на гумові чоботи, флісові чоботи або зимові черевики. Якщо ж на виробництві передбачається підвищене механічне та хімічне навантаження, то ідеальним рішенням стане спеціальне взуття для промисловості з підвищеними вимогами до зносостійкості. Гнучка цінова політика спеціалізованих магазинів та швидкість доставки продукції забезпечують максимум зручності покупцям.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.