Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Підвісні стелі як оптимальний варіант для офісу

Оформлення стелі багато в чому визначає, яке враження справить приміщення. В офісах це особливо важливо, адже інтер'єр є продовженням фірмового стилю бренду та має відображати принципи компанії. Оптимальним варіантом оформлення офісних приміщень на сьогодні вважаються системи підвісних стель - вони дозволяють реалізувати будь-які, навіть дуже креативні, дизайнерські рішення та мають ряд переваг при проєктуванні, монтажі та експлуатації.

Плюси підвісних стель для офісних приміщень

Сучасні підвісні стелі використовуються в приміщеннях різного призначення: житлових будинках та квартирах, офісах, торгових центрах, готельних та оздоровчих комплексах, бізнес-центрах та навчальних закладах. Саме для комерційних об'єктів вони найкраще підходять завдяки таким характеристикам:

  1. Зручність і висока швидкість монтажу - підвісні конструкції складаються з каркаса і декоративних панелей, що встановлюються на нього, їх монтаж не вимагає спеціальної підготовки базового стельового перекриття.
  2. Можливість прихованого інженерних комунікацій - за підвісними елементами залишається достатньо місця для електричної проводки, кабелів зв'язку та вентиляційних каналів.
  3. Зручність і варіативність установки освітлювальних приладів - тут можна використовувати світильники будь-якої форми й конструкції, також можна зробити приховане освітлення.
  4. Хороша звукоізоляція - багаторівневі підвісні конструкції дозволяють встановлювати ізолюючі матеріали, які перешкоджають проникненню в приміщення зовнішніх шумів, що сприятливо позначається на робочій атмосфері.
  5. Шумопоглинання і хороша акустика - стелі також поглинають шуми, що виникають всередині офісу, перешкоджаючи появі гучності або луни (важливо для переговорних приміщень, кол-центрів).
  6. Пожежна безпека та забезпечення гігієнічних стандартів – металеві підвісні системи виконані з негорючих та нетоксичних матеріалів, тому вони абсолютно безпечні для працівників та відвідувачів офісу.
  7. Ремонтопридатність - збірні конструкції складаються з окремих елементів, при необхідності їх можна замінити, не розбираючи всю конструкцію.

Крім того, такі стелі дуже практичні. Підвісні панелі можна періодично мити із застосуванням миючих складів, не ризикуючи при цьому зіпсувати обробку.

Різновиди підвісних стель

Підвісні стелі дуже естетичні та варіативні за зовнішнім виконанням, їх можна використовувати в приміщеннях абсолютно різного призначення та стилістики. Установка підвісної стелі грильято J-Line доповнить дизайн інтер'єру, зробивши потрібний акцент на кольорі або розміщенні об'ємних елементів.

Конструкція та зовнішній вигляд підвісних стель розробляється індивідуально під кожен проєкт, з урахуванням функціональності приміщення та вибраного дизайну. Металеві стелі органічно виглядають в офісних приміщеннях, оформлених в стилі лофт, мінімалізм або сучасна класика. Завдяки їм можна цікаво оформити відкриті планування в офісах типу опен спейс та грамотно виконати зонування простору.

Тип стелі та її технічні параметри визначають на стадії проєктування. Фахівці розраховують крок кріплень, довжину прольотів ламелей, визначають місця встановлення світильників та спосіб прокладання інженерних комунікацій у стельовому просторі. Без знання технології та виконання інженерних розрахунків можна припуститися помилок при встановленні.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.