Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

АЛКОГОЛІЗМ, СТАДІЇ АЛКОГОЛІЗМУ

Алкоголізм — важке захворювання, що прогресує, яке надає токсичний вплив на всі органи та системи, згубний вплив на психіку, при якому людина стає залежною як фізично, так і психологічно від алкоголю. Так захворювання має різнобічний вплив на організм, то діагностика та лікування повинні також мати комплексний характер.

Для визначення оптимального вектора терапії потрібно визначити ступінь тяжкості захворювання, стадію та основний провідний синдром. Все починається розпитування скарг та питань як протікає захворювання. Надалі починається візуальний огляд пацієнта та дослідження розмірів та структури внутрішніх органів та систем шляхом застосування різних методик.

МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ ЗАЛЕЖНОГО

З метою уточнення стану організму виробляються лабораторні дослідження:

  1. загальний аналіз крові – виявлення вираженості запалення та кількісний аналіз клітин крові, які відповідають за імунітет;
  2. загальний аналіз сечі — Оцінка функцій нирок;
  3. біохімічний аналіз крові – аналіз індикаторів запалення, що виділяються серцем та печінкою при їх ушкодженні;
  4. аналіз крові на ВІЛ, сифіліс, гепатити.

Далі проводяться інструментально-діагностичні заходи:

  1. ЕКГ – виявлення порушення у роботі серця;
  2. КТ внутрішніх органів та систем – оцінка наявності та ступеня ураження різних органів та систем;
    дослідження судин головного мозку;
  3. УЗД органів черевної порожнини – оцінка розмірів та змін у структурі органів;
  4. зондове дослідження шлунка та за необхідності шлункового вмісту.

Отримавши результати всіх досліджень, ставиться точний діагноз і починається планова терапія, в якій крім лікарських засобів, спрямованих на дезінтоксикацію організму, мінімізацію збитків отриманих від етилового спирту, зменшення потягу та почуття ломки (абстинентного синдрому), беруть участь фахівці різних спеціальностей (невролог, психотерапевт), нарколог, психіатр, психолог, терапевт). Участь різних фахівців для лікування алкоголізму у м. Івано-Франківськ має як консультативний характер, і постійне динамічне спостереження, зумовлене всебічною поразкою органів прокуратури та систем як у рівні організму, і лише на рівні психоемоційного здоров'я.

Після виконання всіх лікувальних та діагностичних маніпуляцій, настає період одужання, де у пацієнта спостерігається покращення стану здоров'я та практично повна відсутність потягу до алкоголю. При виписці дається повноцінний спектр лікарських рекомендацій щодо підтримки та покращення стану здоров'я. Щоб уникнути повторних інцидентів та раптових зривів, необхідно проводити періодичні консультації психолога та психотерапевта.

Варто зазначити, що останнім часом набирають популярності консультації та маніпуляції у фахівців з гіпнозу. Така популярність обумовлена ефективністю у корекції психологічного стану та кардинальною перебудовою на підсвідомому рівні ставлення до алкоголю. Найчастіше такий вид консультації застосовується як на ранніх стадіях хвороби, з метою блискавичної терапії в комплексі з іншими фахівцями та методами лікування, так і при важких формах хвороби та найгостріших алкогольних психозах, що потребують негайної корекції на рівні свідомості.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.