Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

ВІДЕО РЕКЛАМА: ШВИДКО, СУЧАСНО, ЯРКО, ЕФЕКТИВНО!

Цифровий простір у 21 столітті набрав неймовірного обігу серед представників різних сфер бізнесу. Напевно, ви неодноразово бачили блискучі банери, на яких рекламується продукція або надання послуг у б'юті-сфері, IT-технологій та багато іншого. Ви маєте свій бізнес, але ви не знаєте, як його можна прорекламувати на масштабну аудиторію?

Використання LED-технологій в event-індустрії, таких, як лед экраны - один із проявів глобального тренду на диджиталізацію. Вони дозволяють створювати видовищні та незабутні заходи та утримувати фокус уваги аудиторії без особливих зусиль. Незалежно від рівня освітленості приміщення або погодних умов, LED-дисплей передає ваше повідомлення аудиторії в яскравій, виразній та динамічній формі.

Прорив сучасних технологій

Сучасні технології дозволяють рекламувати свої послуги за лічені хвилини. Зрозуміло, що, як і для будь-якого бізнесу, тут знадобиться чимала кількість грошей. Але будьте певні, що це точно спрацює. Найбільш популярними моделями для реклами є світлодіодні інформаційні екрани, які рекламують ту чи іншу продукцію. Купуючи екран, обов'язково враховуйте наступні аспекти для створення якісної реклами: яскравий і помітний дизайн, тезовий опис товару або послуг. Людям не потрібна зайва вода - вони хочуть якісну та зрозумілу для всіх рекламу.

На сьогоднішній день реклама на екранах користується популярністю у рекламних агентств зовнішньої реклами. Окрім білбордів, є чудова вулична реклама, а саме світлодіодні екрани. Адже завдяки новим LED екранам, вартість на виготовлення зовнішньої реклами та розміщення рекламних матеріалів стало набагато нижчою та вигіднішою.

Відеоекрани активно набирають популярність завдяки якісній та бюджетній рекламі, яка допомагає привернути увагу динамічним роликом, які не набридає. Це робить розміщення зовнішньої рекламі ефективної. Тому багато відомих брендів обирають саме відеоекрани, для своєї реклами.

Світлодіодні екрани: переваги світлодіодних екранів Сучасні технології дозволяють створювати будь-які декорації та вмить змінювати одне зображення іншим: переносити глядачів в епоху Середньовіччя, розглядати 3D-модель нового автомобіля, доповнювати виступ спікера інфографікою або підключати учасників конференції в онлайн-форматі.

До технологічних переваг LED-дисплеїв відносяться:

  1. яскравість і чіткість зображення в денний і нічний час, при будь-якому освітленні, будь то яскраве сонце або дощ;
  2. відмінна видимість та якість зображення на відстані від 1 до 200 і більше метрів;
  3. широкі кути огляду, що дозволяють бачити зображення без затемнення з будь-якої точки майданчика;
  4. висока міра надійності - можуть безперебійно працювати тривалий час;
  5. невелика витрата електроенергії;
  6. трансляція необмеженого обсягу інформації різного типу (відео, статичні зображення, текст та ін.).

Висока якість зображення та розміри забезпечує максимальну реалістичність, занурює глядачів у цифрове середовище та спонукає краще засвоювати інформацію.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.