Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Вибір столу для вашого офісу

Столи – невіддільна частина кожного офісу. Існує кілька варіантів виконання столів: комп'ютерні; журнальні; для персоналу; для переговорів; для керівника. Якщо ви обставляєте офіс з нуля, потрібно замовити всі необхідні варіанти столів. 

Як вибрати офісний стіл та де його замовити?

Головні характеристики, за якими потрібно вибирати такі меблі:

  1. зручність використання;
  2. функціональність та ергономічність;
  3. простота обслуговування та догляду;
  4. міцність матеріалів, з яких меблі виготовлені.

Крім цього, важливим є і їх призначення. Стіл, який призначений для зберігання документів, відрізняється від комп'ютерного тощо. У будь-якому випадку, на ньому має бути достатньо місця, щоб зберігати всі речі, які ви збираєтеся тут розмістити. А замовити якісні офісні столи радимо, перейшовши за даним посиланням https://mebeloffice.com.ua/index.php?categoryID=3 вже зараз.

Матеріали бувають різними — в основному це похідні дерева, такі як ДСП, і саме дерево, але трапляються і пластикові моделі. Дерев'яні, як правило, дорожчі, але й міцніші, пластикові легші, але вони не завжди зручні й не відрізняються особливою довговічністю.

Металеві елементи — поширена річ у таких меблях. Це можуть бути сполучні деталі, ніжки, оздоблення. Через такі речі стіл може бути важчим, і його важче доставити. Але він підійде вам, якщо у приміщенні відповідний дизайн.

Розмір

Він не особливо залежить від призначення столу, але треба розраховувати розміри столу так, щоб на ньому вмістилися всі необхідні речі та обладнання, і при цьому він не займав дуже багато місця, створюючи незручності.

Якщо ваша компанія пов'язана з роботою на комп'ютерах або великою кількістю паперових документів, потрібна широка стільниця. Якщо ж в офісі відбувається інша діяльність — наприклад, це колл-центр, вона може бути вужчою, це не вплине на роботу.

Конструкція та додаткові елементи

Від того, чим ваші співробітники займаються, залежать вимоги до додаткових елементів. Це може бути підставка для монітора (якщо тут заведено працювати на стаціонарних ПК), надбудова з кількома полицями або шафками (якщо потрібно тримати на столі багато паперів).

Майже всі письмові та комп'ютерні столи мають кілька висувних шухляд. Це необхідно для зберігання кабелів, флешок та інших пристроїв-носіїв інформації, які приєднуються до комп'ютера, а також документів. Деякі офісні столи обладнані додатковою поличкою під системний блок.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.