Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Двері міжкімнатні та вхідні: правила вибору

Якщо назріла покупка вхідних або міжкімнатних дверей, єдине, що хвилює нас з вами — як не розгубитися у всьому цьому різноманітті та вибрати те, що справді потрібно. Є параметри, які варто враховувати при покупці насамперед. А є характеристики, які не дуже важливі та не впливають на термін служби та естетику виробу.

Вибираємо міжкімнатні двері

У більшості випадків ми купуємо міжкімнатні двері, спираючись на свій смак та естетичні уподобання. Але цього явно недостатньо, якщо ви хочете придбати довговічний, міцний, стійкий до зносу виріб.

Двері роблять із різних матеріалів — натуральних та штучних. Найдовше служать двері з масиву, але їх ціна буде на порядок вищою. Якщо ви шукаєте доступний за ціною і прийнятний за якістю зразок, можна вибрати двері з покриттям зі шпону. Такі вироби прослужать багато років, навіть якщо у вас є маленькі діти або домашні тварини.

Двері з екошпону красиві й коштують недорого. Але поводитися з ними потрібно акуратно: надто крихким здається покриття.

ПВХ-двері - відмінний варіант при найскромнішому бюджеті. Ось тільки говорити про їхню екологічність і довговічність не доводиться.

Можна вибрати класичну дверну ручку або магнітну клямку. Останній варіант зручний, якщо ви не хочете вночі порушувати спокій близьких у своїй оселі.

Три критерії вибору вхідних дверей

Як і у випадку з міжкімнатними дверима, при виборі вхідних, дизайн має важливу, але не першорядну роль.

Є три фактори, які варто враховувати:

  1. Безпека. Сучасні вхідні двері – потужна перешкода для зловмисників. Тому вони повинні бути міцними, стійкими до злому (антивандальними) та надійними. Фахівці відзначають: як мінімум два дверні замки повинні бути встановлені в конструкції вхідних дверей.
  2. Якість матеріалу. Ідеально, якщо виробник використав якісну сталь достатньої товщини, складні вбудовані замки, протизнімні петлі. Тоді можна говорити про довговічність виробу: хороші двері з якісної сталі прослужать 10 років і більше.
  3. Захищеність конструкції. Тут маємо на увазі кілька факторів: шумо- та теплоізоляцію, стійкість до загоряння та підвищеного рівня вологи.

Дизайн дверей, їх зовнішнє та внутрішнє оздоблення повинні поєднуватися з вхідною групою та вашими уявленнями про красу. І все ж таки на перше місце краще ставити функціонал і надійність, а не естетичність.

Сподіваємося, що вам сподобалася дана публікація. До зустрічі!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.