Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати засіб від глистів для собак?

Люблячий і відповідальний господар завжди дбає про здоров'я свого вихованця, адже ми відповідаємо за тих, кого приручаємо. А значить, саме ми відповідальні за здоров'я своїх вірних пухнастих друзів.

Основою стабільного стану будь-якої домашньої тварини є дегельмінтизація, тобто захід, спрямований на лікування тварини від паразитів. Але важливо знати, що дегельмінтизація обов'язково має бути профілактичною, щоб запобігти зараженню паразитами не лише вихованця, а й самої людини.

Паразити загрожують домашній тварині алергічними реакціями, порушенням травлення, роботи імунної системи та навіть смертю. Твердження про те, що домашня тварина, яка не залишає стін будинку, несхильна до зараження паразитами - помилкове.

Дегельмінтизацію слід проводити регулярно. Вперше дегельмінтизація тварини проводиться у віці 3-х тижнів. Потім кожні 2 тижні процедуру повторюють, аж до першої вакцинації. Важливо, що під час проведення вакцинації глистогінні препарати не застосовуються, а після неї вихованцю роблять дегельмінтизацію кожні 3 місяці. Кожна така подія фіксується у ветеринарному паспорті тварини (назва препарату, дата та дозування).

Типи препаратів

У антигельмінтів бувають різні фармакологічні форми: пігулки, краплі, суспензія.

Таблетки від глистів

Переваги: таблетки від глистів для собак ефективні та широкі за спектром дії.

Недоліки: не всі власники можуть дати пігулку тварині. Винятком є пігулки, які мають смакову добавку, їх вихованці їдять добре.

Краплі на загривку

Існують комбіновані препарати, які дають захист як від глистів, так і від бліх та препарати, які спрямовані на порятунок тільки від глистової інвазії.

Переваги:

  1. препарати прості у застосуванні;
  2. підходять для обробки неспокійних тварин, яким важко дати препарат через рот.

Важливо! Багато людей бояться застосовувати препарати від глистів, які використовуються зовнішньо через те, що препарат спочатку потрапляє в кровоносну систему, і на думку господарів викликає зайву інтоксикацію в організмі тварини. Ця думка помилкова, оскільки найчастіше оральні препарати, перш ніж вплинути на паразита, так само всмоктуються в кров тварини й, вже потім впливають на паразита, який пошкоджуючи стінку кишечника, отримує свою смертельну дозу.

Суспензія від глистів

Переваги: зручна у застосуванні.

Недоліки:

  1. частина препарату може бути виплюнута твариною, а це порушить необхідне дозування;
  2. оскільки це препарати широкого спектра дії, можливі неприємні побічні ефекти у вигляді розладу травлення.

Перед дегельмінтизацією необхідно зважити вихованця та відповідно до інструкції обраного препарату розрахувати дозу на вагу вашої тварини.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.