Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як підбирати взуття в інтернет-магазині?

Обсяг інтернет-торгівлі зростає з кожним роком, оскільки люди все менше хочуть витрачати час на відвідування торгових центрів для пошуку потрібних товарів. Однак взуття належить до категорії товарів, які складно підібрати без примірки. Проте, знаючи правила вибору, можна знизити відсоток невдалих покупок до мінімуму.

Підбираємо розмір

Вибір в інтернет-магазині sabo.ua більший, а ціни нижчі, тому більшість людей рано чи пізно наважуються на покупку онлайн. Але, щоб не розчаруватися, потрібно знати, як правильно підбирати розмір.

Звичайно, кожна людина знає свій розмір взуття, однак потрібно враховувати, що розмірні сітки виробників можуть не збігатися. Тому потрібно орієнтуватися на довжину й ширину стопи в сантиметрах.

Щоб простіше було провести заміри, необхідно:

  1. поставити ногу на аркуш паперу;
  2. олівцем або маркером обвести контур стопи, стежачи, щоб лінія не йшла під стопу;
  3. провести прямі лінії по довжині й ширині, з'єднавши самі виступаючі точки намальованого контуру;
  4. виміряти відрізки, які вийшли, і записати ці цифри.

Додатково можна виміряти обсяг гомілки, цей параметр стане в пригоді при покупці чобіт і високих черевиків.

Також можна провести заміри устілки. Для цього слід дістати устілку з тієї пари взуття, яка ідеально підходить за розміром та провести заміри устілки за довжиною та шириною. Якщо робитимете обидва варіанти замірів, то виявите, що заміри устілки відрізняються від замірів стопи на 0,5-1 см у більшу сторону. Ці цифри так само варто записати.

Тепер, коли відомі точні розміри, можна розпочинати вибір. На сторінці товару поруч із розмірним рядом обраної моделі є мітка, позначена «Таблиця розмірів». За цією таблицею легко визначити розмір взуття конкретного виробника.

На які параметри звертати увагу?

Завжди уважно читайте опис товару. З нього можна дізнатися з чого зроблено верх взуття, підошву, устілку. Так само може бути опис таких важливих параметрів, як висота каблука, обсяг халяви та інше.

Якщо якоїсь інформації, яка цікавить, немає, пишіть у службу підтримки, поставте запитання. Надійні магазини завжди відповідають на запитання покупців.

Чимало корисної інформації можна отримати, читаючи відгуки. Але треба враховувати, що думки споживачів не завжди є об'єктивними. Іноді можна прочитати протилежні відгуки про одну і ту саму модель. Але якщо кілька людей вказують, що туфлі маломірки, то це варто враховувати. Але для перестрахування варто все ж таки поставити питання службі підтримки.

Як вибрати модель?

Взуття фабричного виробництва виготовляється у розрахунку на «середнього споживача», а кожен окремий покупець може мати індивідуальні особливості. Наприклад, нестандартно високий підйом або виступаючу кісточку біля великого пальця. На такі "проблемні" ноги моделі підбирати складніше.

У цьому випадку варто зупинити вибір на моделях, які допускають регулювання. Це може бути взуття на шнурівці, на ремінцях або з еластичними вставками.

Вибір надійного магазину

Дуже важливий момент – вибір надійного продавця. Зараз інтернет-магазинів багато, але не кожному можна довіряти. Жіноче взуття в інтернет-магазині SABO представлене у широкому асортименті. А щоб не довелося відправляти невдало обрану пару назад, зверніться в службу підтримки, консультанти допоможуть з підбором моделі та розміру.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.