Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як позбутись залежності від алкоголю

Залежність від алкоголю є важким захворюванням, яке потребує кваліфікованого лікування. Одним з основних етапів відновлення є кодування, яке змінює ціннісні установки залежного та викликає у нього стійку відразу до спиртних напоїв. Сьогодні ми поговоримо про те, як діє кодування від алкоголізму, і коли цей спосіб буде ефективним.

Кодування від алкоголізму в Вінниці допомагає впоратися з алкогольною залежністю на будь-якій стадії. Якщо інші способи не працюють, а залишити згубну звичку власними силами не виходить, лікарі рекомендують переходити до рішучих заходів. Сучасні види кодування проводяться за різними методиками, серед яких можна підібрати найефективнішу програму відновлення для кожного пацієнта. Правильно підібране кодування від спиртного працює швидко і не завдає шкоди організму.

На який термін можна закодуватись?

Сучасні методи дозволяють закодуватися практично на будь-який термін, але, як правило, ефект у середньому зберігається від 1 до 3-х років. На первинному прийомі лікар розповість, скільки діятиме кодування від алкоголізму у конкретного пацієнта. Наркологи також прислухаються до уподобань залежних, заборонна терапія проводиться на такий термін, який вибере сам пацієнт. Після цього періоду можна пройти повторну процедуру. Також усі методи дозволяють зняти кодування достроково. Це може знадобитися за медичними показаннями або особистими перевагами.

Як працює кодування від алкоголізму?

Усі види кодування проводяться за етапами. Насамперед лікар рекомендує утримуватися від вживання спиртного на кілька днів до проведення процедури. Також не рекомендується приймати психотропні засоби, які здатні змінювати свідомість. Кодування повинне проводитися на тверезий і чистий розум. Після того, як буде проведено невелику підготовку, залежний приїжджає до клініки та здає всі необхідні аналізи для виявлення протипоказань. Нарколог проводить кодування на один або кілька сеансів. Якщо потрібно, лікар проведе провокацію, щоб довести дієвість вибраного методу. Деякі види кодування працюють у кілька прийомів, тоді буде потрібно повторне відвідування клініки. Це стосується методів "Подвійний блок" або "Потрійний блок", а також кодування за допомогою медичних препаратів. Якщо алкоголік перебуває у складній ситуації, після кодування йому може знадобитися реабілітація відновлення психічного стану.

Кодування дозволяє виробити стійку відразу до спиртного. Цей результат закріплюється лише на рівні фізіології та підсвідомості на певний термін. У важких випадках кодування проводиться за посиленим методом "Подвійного блоку", коли лікар може порекомендувати як медикаментозне, і психологічне втручання. Така комбінація не дозволяє алкоголіку повернутися до свого звичного способу життя та дає довгостроковий ефект.

У чому суть кодування?

 1. Допомагає виробити огиду до алкоголю.
 2. Викликає негативні рефлекси на алкоголь.
 3. Діє миттєво.
 4. Допомагає позбутися залежності.
 5. Сприяє відновленню фізіологічних функцій.
 6. Налагоджує емоційний стан.

Як підготуватися до безпечного кодування?

Перед тим, як пройти кодування, лікарі рекомендують обстежити організм та виявити всі супутні ризики. У деяких випадках може бути протипоказаним медикаментозне лікування. Тоді нарколог призначить інші способи заборонної терапії, які передбачають медичного втручання та прийому ліків. Сьогодні є багато способів, які дозволяють впоратися із залежністю:

 1. кодування за методикою Довженка чи Шичко;
 2. гіпноз та навіювання;
 3. кодування методом підшивки;
 4. комбіновані методи;
 5. і так далі.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.