Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Quest: металошукач у магазині Болгарка

Металошукач Квест, що виробляється американською компанією, є найбільш прогресивним пошуковим пристроєм у бюджетному вартісному сегменті. Наділений широким спектром можливостей універсальний пристрій є оптимальною варіацією для пошукачів-початківців. З його допомогою можна виявляти виконані зі срібла та золота ювелірні прикраси, артефакти воєнної доби та старовинні монети. Завдяки послугам онлайн-магазину Болгарка.укр ви зможете ощадливо купити цей дуже популярний прилад.

Металошукач Квест: конструктивна специфіка

Якщо вас цікавить Quest (металошукач цієї марки є в каталозі Болгарка.укр), то варто зазначити, що його технічні характеристики відповідають параметрам напівпрофесійного приладу. Популярність цього пристрою базується на високій швидкості обробки сигналу (глибина при цьому не втрачається),і на наявності різноманітних пошукових програм. Крім того, користувачі наголошують на простоті роботи цієї модифікації.

Конструктивні особливості Квеста такі:

  1. Штанга. Цей конструктивний елемент є прямим, що забезпечує легкість складання та ідеальну збалансованість ваги. Цей пристрій без проблем підлаштовується до зросту власника. Підлокітник зручний, 900-грамова вага – безперечна перевага цієї варіації.
  2. Котушка. Комплектується розглянута високочутлива модель швидкісною котушкою, що підвищує ефективність пошукових заходів завдяки високому рівню маневреності та прохідності у складних умовах. Болгарка.укр пропонує вам купити металошукач Квест за вигідною вартістю.

Металодетектор Квест: ціна лояльна, дисплей та елементи керування прості у використанні

Пропонуючи придбати металошукач Quest, Інтернет-магазин Болгарка.укр звертає вашу увагу на простоту та зручність інтерфейсу цього пристрою.

Складовими елементами металодетектора Квесту є:

  1. Обладнаний підсвічуванням екран.
  2. Кнопки: для підсвічування екрана, регулювання звуку, увімкнення пристрою та його вимкнення, максимальної локалізації мети, налаштування чутливості та визначення балансу ґрунту.

Ознайомитися з ассортиментом, а також порівняти як різні моделі метелошукачів Quers та з продукцією інших компаній ви можетей перейшовши за посиланням.

За допомогою цього металодетектора, який можна найвигідніше придбати в інтернет-магазині Болгарка.укр, стає можливим пошук чорних металів та монет, а також різноманітних ювелірних прикрас.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.