Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Переобладнання автомобілів в Україні – популярна послуга для водіїв

Переобладнання автомобілів в Україні — процес, який багато водіїв замовляють на підприємствах з обслуговування транспорту. Буває, що у них змінилися життєві обставини і існуюча машина не задовольняє їхні потреби. Найчастіше змінити зовнішній вигляд і призначення автомобіля необхідно в комерційних цілях для заробляння грошей. Бувають інші причини, коли потрібно перевозити сім'ю, яка з роками збільшилася.

Наприклад, переобладнання вантажних авто чи маршрутних таксі — найпопулярніші види робіт. Щоб зробити все якісно та, найголовніше, оформити відповідний пакет документів, рекомендуємо звернутися до нашої компанії «Автополімер». Наші фахівці виконають усі вимоги замовника та допоможуть зафіксувати переробку автомобіля на папері в реєстраційних організаціях.

Які роботи з переробки машин виконує компанія

Якщо замовлено переробку фургона в мікроавтобус або, наприклад, необхідне переобладнання мікроавтобуса на вантажний, впоратися з такими роботами зможе лише фахівець та професіонал своєї справи. У нашому салоні працюють автомеханіки, слюсарі, електрики, маляри, а також працівники інших спеціальностей, здатні зробити з машини саме такий варіант, який необхідний господарю для того, щоб заробляти гроші.

Фахівці компанії «Автополімер» здатні виконати такі види робіт:

  1. змінити кузов та переробити його з вантажного варіанту на пасажирський та навпаки;
  2. підняти показники потужності та навантаження транспорту;
  3. укомплектувати авто тюнінгом;
  4. переробити внутрішній салон;
  5. змінити колір машини.

Переобладнання вантажних автомобілів спричиняє повну заміну кузова. Машина може перетворитися кардинально і служити для перевезення пасажирів. Можуть бути вирізані вікна, встановлені сидіння та додаткові двері. Все це цілком реально зробити. Якщо передбачена переробка салону мікроавтобуса, можуть змінюватися внутрішні перегородки, ремонтуватися сидіння або встановлюватися нові, також можна встановити столи і вирізати додаткові вікна.

Фарбування автомобіля здійснюється на найсучаснішому устаткуванні, а автоемалі - найпередовіших брендів та високоякісні.

Вартість переобладнання автомобіля узгоджується заздалегідь. Усі роботи та матеріали до неї включаються.

При зверненні до нашої компанії «Автополімер» замовник гарантовано отримає на виході такий автомобіль, про який він мріяв.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.