Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як знайти професійного СEO фахівця?

Коли Ви звертаєтеся за послугами пошукової оптимізації, то, швидше за все, хочете збільшити кількість переглядів на своєму сайті, підняти рейтинг ресурсу серед конкурентів і таким чином примножити прибуток.

Кожна із зазначених цілей досяжна, якщо за роботу візьметься професіонал. У цій статті розповідаємо, як визначитися із сеошником і не помилитися. А якщо ви шукаєте такого фахівця, радимо перейти на сайт https://shevchenko-seo.com/ вже зараз.

Вісім критеріїв, за якими можна вибрати СЕО оптимізатора

Висока затребуваність фахівців, які вміють просувати сайти, призвела до того, що на ринку праці у відповідній галузі з’явилося чимало непрофесіоналів та шахраїв. Найчастіше вони залучають замовників невисоким прайсом, беруть на себе великий обсяг робіт і обіцяють швидке зростання рейтингу, але не дають бажаного результату.

Щоб цього уникнути, рекомендуємо «перевіряти» сеошника за такими критеріями:

  1. Намагайтеся заздалегідь зібрати якомога більше інформації про виконавця, до якого хочете звернутися. Обов’язково прочитайте відгуки від попередніх клієнтів, якщо вони є, це допоможе скласти докладніше уявлення про фахівця.
  2. Знайдіть сайти, які оптимізатор просував раніше. Якщо їхній рейтинг у пошукових системах справді високий, то сеошник знає свою справу. Можете також попросити показати звіт, де будуть зібрані приклади колишніх робіт.
  3. Підходьте критично до будь-якої інформації, яку надає виконавець на самому початку спілкування. І пам’ятайте: чим більше фахівець хвалить себе та свої послуги, тим нижчою є ймовірність того, що Ви знайшли професіонала.
  4. Попросіть потенційного співробітника описати передбачувану стратегію просування. І нехай Ви зовсім не орієнтуєтеся у темі, головне – суть його відповіді. Хороший сеошник не переказуватиме теорію, але поставить зустрічні питання. Це допоможе йому дізнатися про особливості Вашого бізнесу, щоб спланувати СЕО оптимізацію.
  5. Вагомим плюсом на користь можливого фахівця стане наявність в останнього власного сайту з високим рейтингом. Якщо оптимізатор просунув свій ресурс, то і Ваш зможе.
  6. Обов’язково обговоріть бюджет. По-перше, до професіоналізму виконавця, готового працювати за мінімальні гроші, одразу мають виникнути запитання. По-друге, запитайте: чи входить у пошукове просування сайту створення текстового контенту? Якщо так — Вас сподіваються обдурити. Ефективне SEO просування вимагає написання дуже великої кількості текстів. За них потрібно буде заплатити окремо, іншому фахівцю. Тільки так Ви зможете контролювати якість роботи та стежити, щоб співробітники виконували свої обов’язки.
  7. Дізнайтеся, чи дає оптимізатор гарантії на свої послуги. Зокрема, чи виплатить він грошову компенсацію, якщо пошукові системи додадуть Ваш ресурс у свої чорні списки.
  8. Перед тим, як остаточно визначитися з вибором виконавця, запитайте, чи він планує розміщувати на Вашому сайті посилання на власний ресурс і таким чином просувати останній.

Сподіваємося, тепер Ви більше знаєте про те, як обрати СЕО фахівця та організувати продуктивну спільну діяльність. Головне, не забувайте, що результат ефективної роботи видно одразу. Підвищення рейтингу сайту та збільшення відвідуваності вкажуть, що найнятий оптимізатор виконує свою роботу добре.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.