Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як запам’ятати знаки дорожнього руху?

Навчання в автошколі завжди складається із двох етапів. Це теоретичні заняття та практика водіння. І важливо, щоб автошкола була гарною, щоб після неї людина відчувала себе за кермом добре та спокійно. Тоді вона зможе орієнтуватися у ситуаціях на дорозі вчасно та впевнено водити. Тому слід записатися в автошколу, щоб отримати хороший рівень навчання та вийти звідти впевненим водієм. Але навіть ті, хто хоче здати на права, часом бояться йти до автошколи, бо побоюються, що навчання буде складним. Деякі люди бояться, що не вивчать ПДР, інші бояться не запам’ятати знаки дорожнього руху.

Страхи часто пов’язані з теорією водіння, оскільки вона йде першим етапом навчання і саме з неї все починається. Тому й здається, що все буде складним та незрозумілим. Але це не так.

Як орієнтуватися у знаках дорожнього руху?

Варто зазначити, що всі знаки дорожнього руху насправді вивчити нескладно. Потрібно просто докласти небагато зусиль. Спочатку розберіться в тому, які взагалі є знаки дорожнього руху.

Усі вони поділяються на:

  1. заборонні;
  2. попереджувальні;
  3. знаки пріоритету;
  4. наказові;
  5. інформаційно-вказівні;
  6. знаки сервісу;
  7. додаткові знаки.

Розбийте їх для себе на групи, на які орієнтуватиметеся. Наприклад, за кольорами або формою. І так можна розпочати їх заучувати.

Запам’ятати знаки дорожнього руху також допоможуть різні додаткові пристрої. Наприклад, є анімації, відео або програми, які допоможуть краще запам’ятати інформацію. Можна знайти тести онлайн та перевірити свої знання. Потім подивіться і порівняйте правильні відповіді, і ви запам’ятаєте, де помилилися.

Коли гуляєте чи їдете на роботу, навчання, роздивляйтеся знаки на дорозі, запам’ятовуйте, де вони встановлені й аналізуйте чому. Аналогічно і спостерігаючи за поведінкою інших водіїв, як і коли вони діють, побачивши той чи інший знак. Плюс не бійтеся ставити запитання вашому інструктору або другові/подрузі, які вже мають водійське посвідчення. Або якщо їдете з сім’єю на відпочинок чи у справах, попросіть того, хто за кермом, допомогти вам та пояснити, що означає той чи інший знак. І пояснення простими словами в процесі розмови допоможе запам’ятати знаки на дорозі, якщо читаючи пояснення з підручника вам складно зрозуміти, як це діє на практиці.

Сподіваємося, що дана публікація допоможе вам швидко вивчити всі знаки дорожнього руху і стати впевненим у собі водієм! До зустрічі!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.