Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Підлогове дзеркало - ідеальний аксесуар для гардеробної зони

У сучасних будинках і квартирах все частіше можна зустріти невелике приміщення, відведене під гардероб. Але коли метраж не дозволяє, гардеробна зона організується в спальні. Чи то окрема кімната, чи виділена в рамках спальні зона, в ній обов'язково має бути дзеркало, і не просте, а підлогове. Сьогодні поговоримо про окрему категорію дзеркал для підлоги, які особливо добре підійдуть для спальні.

Чим підлогове дзеркало відрізняється від інших?

З назви даного типу дзеркал стає зрозуміло, що вони розміщуються на підлозі. Зазвичай дзеркала для підлоги виготовляються в ростовому виконанні й призначаються для того, щоб ви могли побачити в ньому себе цілком, тому в більшості випадків такі моделі вибираються в студії дзеркал BLACK MIRROR для спалень і гардеробних.

Які бувають дзеркала для підлоги?

Загалом дзеркала для підлоги можна розділити на дві категорії: зі спеціальною підставкою або «ногою» і без неї (при цьому наявність або відсутність підставки — це опціональне рішення. Будь-яка модель може бути зроблена з підставкою або без неї за вашим бажанням). За відсутності підставки дзеркало просто притуляється до стіни.

Якщо ви вибрали варіант без підставки, то для того, щоб таке дзеркало не впало (а вага виробу в ростовому виконанні дуже велика), його обрамлення з нижньої сторони покривається спеціальним матеріалом, що нівелює ковзання. У випадку з підставкою дзеркало можна розташувати де завгодно і регулювати градус нахилу полотна.

В якій кімнаті розмістити підлогове дзеркало?

Як ми вже говорили на початку статті, в першу чергу підлогове дзеркало в вузькій рамі розміщується у спальні та гардеробній, але ви можете розташувати його в будь-якому іншому місці. Трапляються випадки розміщення підлогових дзеркал у передпокої. Насамперед це актуально для досить просторих передпокоїв.

Плюси підлогових дзеркал

Безперечним плюсом такого дзеркала є можливість будь-якої миті перемістити його з одного місця в інше, що неможливо або важко з моделями, що встановлюються під вклеювання, або вішаються на стіну.

Інший плюс такого дзеркала полягає в тому, що з підставкою і без неї, полотно завжди має невеликий нахил, завдяки чому оглядати себе в повний зріст зручніше. За допомогою підставки можна також регулювати кут нахилу, підлаштовуючи дзеркало під себе.

Менш значний плюс полягає в тому, що таке дзеркало візуально розширить простір.

Як вибрати підлогове дзеркало?

На сучасному ринку представлені підлогові моделі різних форм. При виборі орієнтуйтесь на приміщення, де дзеркало стоятиме, щоб форма гармонувала з геометрією Вашого інтер'єру.

Наприклад, при наявності в приміщенні меблів або орнаменту зі згладженими формами, відмінно підійде виріб із закругленими кутами або арочної форми.

При виборі характеристик майбутнього дзеркала орієнтуйтеся на ріст членів сім'ї, які цим дзеркалом користуватимуться. Оптимальною висотою є 150 сантиметрів та вище. Так будь-яка людина зможе легко оглянути себе на повний зріст.

Також необхідно відзначити: колір рами ви можете вибрати на власний розсуд. Ми радимо при цьому орієнтуватися на колірну палітру вашого інтер'єру.

Хорошим рішенням буде вибрати  в тон до сусідніх предметів меблів, декору, що використовується і т. д. Так дзеркало буде максимально гармонійно виглядати у вашому будинку або квартирі.

Підлогове дзеркало — аксесуар, що має вузьку сферу застосування, але є при цьому чудовим варіантом для спальні або гардеробу.

Таке незамінне дзеркало на довгі роки стане вірним помічником при виборі ідеального вбрання, а з урахуванням описаної в статті інформації ви зможете підібрати найкраще саме для вас дзеркало.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.