Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Алюмінієвий профіль з розсіювачем – типи та особливості монтажу

Підсвічування лед стрічками дуже популярне у різних сферах. Вироби використовують для оформлення стель, ніш, меблів, вітрин. Але робиться це у різні способи. Варіант залежить від потужності нитки.

Монтуючи діодні стрічки низької потужності, достатньо скористатися липким шаром. Але якщо вона перевищує 9,6 Вт/м, без короба для світлодіодної стрічки не обійтися.

Що він дає? Основна задача конструкції – відведення тепла від стрічки, яка в ньому розміщена. Під час експлуатації нитки з кристалами, короб захищатиме їх від пошкоджень механічним способом, своєчасно відводитиме тепло, що йде від світлодіодів. Тобто, деградація останніх зменшиться, а період їхньої роботи – збільшиться.

алюмінієвий профіль із розсіювачем для світлодіодної стрічки

Яка роль відводиться  розсіювачу

Алюмінієвий профіль з розсіювачем, крім відведення тепла, спрямований на пом’якшення потоку світла. Тобто прозорі, напівпрозорі та матовані кришки застосовуються для:

  1. попередження негативного впливу світла на зір;
  2. забезпечення захисту від механічних пошкоджень, пилу, вологи.

Чи можна обійтися без бічних заглушок

Щоб корпус виглядав завершеним, їхнє використання ігнорувати не варто. Адже додатково це впливатиме на цілісність інтер’єру.

Як правило, алюмінієвий профіль під лед комплектується боковими кришками. Одна з них глуха, а в іншій може знаходитись отвір, через які виходитимуть дроти. За його відсутності, невелика дірка легко робиться власними силами.

Варіанти фіксації пристосувань

Алюмінієвий профіль для лед підсвічування відрізняється від пластикових моделей виглядом та способом кріплення. Накладні моделі найпростіші у застосуванні. Де і яким чином їх можна закріпити, легко зрозуміти з самої назви.

Металічні пристосування бувають п-подібними і кутовими. Накладну модель можна посадити на двосторонній скотч на стелю, стіну або іншу поверхню. З цією ж метою використовуються клейовий пістолет, саморізи. Кутову модель можна закріпити у ніші, на кухонному гарнітурі чи інших об’єктах, де є потреба у такому варіанті освітлення.

Щоб закріпити вбудовану модель, потрібно попередньо підготувати нішу, яка відповідає габаритам пристосувань. У їхній конструкції передбачені спеціальні борти, які закривають нерівності паза та виконують функцію декору. Підвісні елементи використовуються при облаштуванні світильників.

Здійснюючи монтаж діодної стрічки в профіль у вологих приміщеннях, потрібно враховувати ступінь його пило- та вологозахисту. Важливою є також можливість доступу до світильника. Адже під час експлуатації може знадобитися його обслуговування.

Як правильно проводити роботу

Перш ніж розпочати монтаж алюмінієвого профілю для лед стрічки, потрібно ретельно продумати, яким має бути кінцевий результат. Можна навіть зробити креслення.

Найпопулярніший варіант монтажу – з використанням шурупів. Для цього на дні короба попередньо просвердлюється кілька отворів. Відстань між ними повинна становити близько 20 см і відповідати посадковим отворам на поверхні, на яку кріпитиметься конструкція.

Щоб фіксація нитки на алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки була рівномірною, треба, щоб їхні параметри відповідали один одному. Для зручного монтажу вона має клейкий шар. Але вважайте, що склеювати матеріали повторно не вийде. Адже клейка сторона скотчу при цьому частково втрачає свої властивості.

Вважаєте, що скотч погано впорається з утриманням стрічки? Потрібно повторно її нанести, бо з першого разу не вийшло? Скористайтеся клейовим пістолетом.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.