Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Заміна ременя пральної машини своїми руками: поверніть пральну машину до життя за 5 простих кроків

Привіт, домашні майстри! Якщо ваша пральна машина не працює — не віджимає та не перемішує, як раніше, — можливо, настав час трохи оновити ремінь. Ми пропонуємо вам п’ятикрокову інструкцію, яка допоможе вам замінити зношений ремінь і знову змусити вашу машину гудіти. Повірте, це простіше, ніж розшифровувати інструкції IKEA.

Крок 1: Танець безпеки — вимкніть вилку з розетки та вилийте воду!

Перш ніж ми розпочнемо цю подорож «зроби сам», пам’ятаймо про безпеку! Вимкніть машину з розетки та перекрийте подачу води. Це не тільки для того, щоб уникнути моменту, коли може статися аварія, але й для того, щоб вберегти себе від несподіваних сюрпризів під час віджимання. Вода та електрика поєднуються так само погано, як олія та акварель.

Крок 2: Доступ надано — зніміть панель

Настав час відкрити таємницю, що ховається за машиною. Зніміть панель доступу ззаду або знизу — залежно від типу вашої машини. Ці гвинти потрібно відкрутити, тож дістаньте надійну викрутку. Іноді там також є підступні затискачі або засувки; звільніть їх. Вуаля, шківна система відкрита!

Крок 3: Знімаємо ремінь — процес звільнення

Привітайтеся з зіркою шоу — ременем! Цей гумовий рятівник — те, що змушує вашу машину працювати. Послабте натяг ременя, від’єднайте його від шківа барабана, вимкнувши машину, а потім зніміть його зі шківа двигуна. Час для міні-інспекції ременя — перевірте його на знос!

Крок 4: Ремінне танго — встановлення нового ременя

Новий ремінь, нові відчуття. Почніть зі шківа двигуна і натягніть його на шків барабана. Подумайте про це, як про надягання улюблених джинсів — тісних, але не душать. Порада професіонала: трохи покрутіть барабан, щоб переконатися, що ви досягли оптимального рівня натягу.

Крок 5: Безпека насамперед, безпека в останню чергу — поверніть панель на місце

Знову встановіть на пральну машину панель доступу. Вона не просто для вигляду, вона схожа на плащ супергероя пральної машини. Вона захищає від пилу, води та можливих протікань. І не забудьте про шланги — під’єднайте їх так, ніби ви збираєте пазл. Підключіть цю крихітку до електромережі та запустіть її для тестування з міні-завантаженням білизни.

Завершуємо: добре виконана робота

Ось і все, безстрашний ремонтнику! Заміна ременя пральної машини може здатися складним завданням, але насправді це легка прогулянка в парку — точніше, прогулянка через вашу пральню. Пам’ятайте, це завдання не для людей зі слабкими нервами. Якщо ви потрапили в халепу, завжди розумно звернутися до професіонала. А тепер ідіть і віджимайте піну, як справжній чемпіон з прання своїми руками!

Джерело: https://obyava.ua/ Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.