Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Що таке біоревіталізація і який ефект вона дає

Не секрет, що кожна жінка хоче якнайдовше залишатися молодою і привабливою, а для цього потрібно приділяти особливу увагу догляду за своєю шкірою. Завдяки розвитку косметичної індустрії сьогодні такий догляд може бути не тільки на поверхневому рівні, але і на рівні клітин. Однією з найбільш популярних та ефективних процедур у цій галузі є біоревіталізація особи.

Суперсила біоревіталізації, яку пропонує Студия Аристо, полягає у швидкому та ефективному впливі на процес відновлення водного балансу та здатності утримувати вологу, що і є основною причиною старіння. Причому проводити таку процедуру можна не тільки в області обличчя, а й на інших ділянках тіла, яким це необхідно.

Які проблеми вирішує біоревіталізація?

  1. Поліпшує регенерацію клітин;
  2. Забезпечує оптимальне зволоження;
  3. Відновлює запас поживних речовин;
  4. Забирає темні кола під очима;
  5. Сприяє вирівнюванню рельєфу та тону шкіри;
  6. Забирає дрібні зморшки в області обличчя та декольте;
  7. Збільшує тонус шкірного покриву та надає шкірі еластичність.

З якого віку можна робити біоревіталізацію?

Тут все залежить від індивідуальних особливостей і показань, адже шкіра може виявитися сухою та зневодненою не тільки через перші вікові зміни, а й, наприклад, після пляжного відпочинку на морі, проходження курсу ліків або, якщо неправильно харчуватися.

Вважають, що особливо актуальною процедура біоревіталізації стає після 30 років, коли природне вироблення гіалуронової кислоти зменшується, а це семимільними кроками й призводить до погіршення стану шкіри.

Приємні новини полягають у тому, що лише кілька процедур відновлюють водний баланс та запобігають утворенню зморшкуватої сіточки та заломів.

Скільки разів потрібно зробити біоревіталізацію?

Результат буде помітний вже після першого сеансу, але для його кращого закріплення та максимального покращення стану шкіри рекомендується пройти повний курс.

Ін’єкції необхідно робити раз на місяць – зона впливу зволожувача точкова та потребує неодноразових повторів. Повний курс складається з 3-5 процедур, а скільки ін’єкцій необхідно саме вам визначається фахівцем.

Принцип дії та основні компоненти

Біоревіталізація особи — це процедура, при якій в шкіру вводяться препарати на основі гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота – це природна складова нашої шкіри, що сприяє зволоженню та підтриманню еластичності. Однак з віком її кількість у шкірі знижується, внаслідок чого шкіра стає менш пружною та з’являються зморшки.

Біоревіталізація допомагає заповнити цю втрату, провокуючи шкіру на оновлення та стимулюючи клітини на виробництво нового колагену та еластину. Це призводить до покращення загального стану шкіри: вона стає більш пружною, гладкою та підтягнутою.

Різновиди процедури: ін’єкційна та неін’єкційна біоревіталізація

Найпоширенішою є ін’єкційна біоревіталізація, коли препарат вводиться безпосередньо у шкіру за допомогою впорскування. Другий варіант – неін’єкційна біоревіталізація. У цьому випадку гіалуронова кислота вводиться в шкіру за допомогою спеціальних пристроїв (дерморолерів, мезоролерів, мікрострумів), не застосовуючи ін’єкцій.

Вибір конкретного методу залежить від індивідуальних особливостей шкіри пацієнта та його переваг. Як правило, ін’єкційна біоревіталізація показана при більш виражених ознаках старіння шкіри, а неін’єкційна ефективна як профілактичний засіб.

Джерело: https://aristo.studio/Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.