Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Усунення несправностей барабана пральної машини

Ваша пральна машина створює какофонію, або ви помітили, що ваш одяг після прання став гірше носитися? Можливо, барабан вашої пральної машини намагається поспілкуватися з вами, і ми тут, щоб допомогти вам усунути несправності та вирішити ці проблеми.

Зношені підшипники: викриваємо винуватця

Вам знайомий цей дратівливий скрегіт, що лунає з барабана вашої пральної машини? Можливо, настав час перевірити підшипники. Запустіть барабан вручну; якщо ви почуєте тривожний шум, це ознака того, що ваші підшипники можуть бути зношені. Ще одна підказка — надмірне коливання барабана. Відкрийте задню частину машини; якщо ви помітите іржу, це яскравий сигнал про проблемні підшипники. Хоча заміна цих підшипників може здатися складним завданням, не хвилюйтеся: наш покроковий посібник допоможе вам у цьому процесі.

Видалення застряглих об’єктів

У сазі про галасливий барабан сторонні предмети часто відіграють головну роль. Дроти від бюстгальтерів та блискавки відомі своїми несподіваними появами. Тож, зазирніть всередину барабана, розпочніть полювання на чужорідних загарбників і просто видаліть їх. Ця невелика дія може позбутися набридливого стукоту, який порушує цикл прання.

Оцінка пошкоджень барабана: обережний огляд

Уважно огляньте барабан на наявність ознак прямого пошкодження. Якщо білизна виходить з барабана розірваною або пошкодженою, можливо, це сталося через пошкодження перфорації в барабані. Щоб перевірити це, обережно проведіть тканиною по внутрішній поверхні барабана. Якщо ви відчуєте нерівні краї, це може бути причиною пошкодження. На щастя, ці пошкоджені перфорації часто можна відремонтувати за допомогою легкого переконання.

Противаги на свободі: усуваємо стукіт

Стукіт під час прання може бути викликаний ослабленням противаг. Просто відкрутіть верхню панель пральної машини, і ви побачите ці противаги на барабані. Перевірте, чи не хитаються вони; якщо виявите, їх потрібно підтягнути. У деяких випадках незбалансоване завантаження може посилити цю проблему, тому намагайтеся прати речі однакової ваги разом для більш плавного віджимання.

Пружини та демпфери: вгамувати танець

Пружини та демпфери відіграють важливу роль у підтримці стабільності барабана. Якщо вони несправні, ваш барабан може демонструвати більш бурхливі танцювальні рухи, ніж вам би хотілося. Визначивши та замінивши будь-які проблемні демпфери, ви зможете відновити спокій у процесі прання.

Дія балансування: вирівнюємо роботу машини

Ваша пральна машина виконує імпровізований рок-н-рол? Переконайтеся, що вона стоїть рівно, відрегулювавши ніжки. Добре збалансована машина забезпечує тихіші сеанси прання.

Вирішивши ці проблеми, ви незабаром повернете барабан пральної машини до спокійної та ефективної роботи. І наостанок приділіть трохи часу, щоб ознайомитися з налаштуваннями вашої машини для оптимальної роботи.

Перш ніж вирушити у подорож до тихої пральні, не забудьте підписатися на наш канал YouTube. На вас чекають нові поради з обслуговування та ремонту приладів. Ваші пральні дні перетворяться на мирне, безперервне блаженство!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.