Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Натуральні матеріали в інтер’єрі, особливості їх вибору та застосування

Обираючи новий стиль для житла, власники квартир мегаполісів все частіше зупиняються саме на атмосфері максимальної природності та створенні затишку, де можна хоча б тимчасово сховатися від сірої та галасливої повсякденності і відпочити. Саме тому у сучасних дизайнерів чи не найбільшим попитом користується саме елітний ремонт Київ, де б використовувалися виключно натуральні матеріали та м’які природні кольори.

Проте вибір на користь натуральних сумішей та матеріалів зумовлений не лише особливостями стилю, оскільки серйозних причин аби відмовитися від синтетичних компонентів з часом стає тільки більше:

  1. більшість хімічних сполук та добавок є шкідливими (токсичними) для людей та навколишнього середовища, особливо при підвищенні температури повітря або ж взаємодії з іншими компонентами;
  2. такі матеріали поступаються натуральним не лише в експлуатаційних характеристиках, а й в тривалості своєї експлуатації;
  3. приміщення з синтетичним оздобленням поверхонь все частіше виглядає «дешевим» і не надає кімнатам бажаного стилю, розкоші чи хоча б затишку.

Єдиною можливою перевагою синтетичних сумішей та матеріалів є їх вартість у порівнянні з натуральними покриттями, проте для якісного елітного ремонту квартири – це в жодному разі не варіант.

Серед переваг натуральних компонентів варто підкреслити їх універсальність (можна знайти актуальні варіанти для будь-яких приміщень та реалізації навіть найсміливіших дизайнерських ідей), а також безпечність (можна використовувати в спальнях та дитячих кімнатах). В залежності від уподобань замовника, елітний ремонт квартир Київ може включати в себе використання натуральних матеріалів та сумішей з деревини, каменю, металів і сплавів,а також різних типів шкіри.

Матеріали з деревини

Асортимент різних порід дерев дозволяє підібрати варіанти (за кольором та експлуатаційними характеристиками) навіть для найвибагливіших замовників. Дійсно, саме деревина найчастіше використовується в оформленні інтер’єру кімнат через свою міцність і стійкість до впливу вологи. Обираючи дерево, власник матиме:

  1. можливість користуватися поверхнями та меблями протягом десятиліть (за умови правильної та ретельної обробки);
  2. легкий догляд без використання якихось спеціальних засобів чи інструментів;
  3. можливість спроєктувати унікальний дизайн власного житла, де саме дерево стане основою розкішної краси та затишку.

Серед найпопулярніших варто виділити масив і шпон. Перший варіант коштує дорожче, оскільки він складається з цільних елементів, проте і результат виглядатиме дійсно вражаюче. Дехто з  власників квартир зупиняються на масиві через його особливий запах, фактуру, а також ручну роботу майстрів, що робить загальну картинку особливо атмосферною.

Покриття з каменю

Аби отримати затишне житло з елементами вишуканості, переплетеними зі старовиною, дизайнери рекомендують замовляти професійний якісний ремонт будинків Київ з додаванням саме кам’яних оздоблень та покриттів.

Серед переваг покриттів з каменю варто відокремити:

  1. можливість застосування в більшості популярних напрямків дизайну, особливо, в класиці;
  2. характерна прохолодність поверхні, що особливо актуальне в спеку;
  3. різноманітність варіацій з кольорами та фактурою, що дозволяє додати навіть в найпростіший ремонт колориту.

Найпопулярнішими в розробці елітного дизайну для квартир та будинків вважаються мармур, граніт та алеврит (сланець).

Метали і сплави

Найчастіше для створення сучасного інтер’єру з металевих матеріалів використовують латунь і сталь. Такі деталі будуть міцними та універсальними, а тому підходять не лише для атмосферних закладів, а й затишного будинку. Єдине правило – не перестаратися з їх використанням.

Матеріали зі шкіри

Наявність шкіряних поверхонь чи меблів в будинку – це завжди асоціація з високим статусом та особливою розкішшю. Проте тут, як і з металевими деталями, — головне триматися балансу. Шкіряна оббивка має бути на одному чи максимум двох виробах, більше – може виглядати досить брутально.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.