Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Які бувають грилі – популярні різновиди та їх особливості

Сьогодні в усьому світі знайдеться чимало поціновувачів їжі-гриль. Такі страви екологічні, безпечні для здоров’я та надзвичайно смачні. Процес грилювання виконується за допомогою грилю – спеціального пристрою, в якому приготування продуктів відбувається завдяки тепловому випромінюванню від електронагрівача, горіння вугілля чи газу. Розберімося, як працює обладнання та що особливого в його конструкції.

Конструкція та принцип роботи гриля

Поява сучасних плит і пічок не змусила людство відмовитися від шашликів і барбекю на свіжому повітрі чи прямо вдома. Приготування м’яса й інших продуктів на решітці не втрачає популярності. Придбати обладнання для грилінгу можна в інтернет-магазині https://grillshop.com.ua/ з доставленням. Але перш ніж оформити замовлення, варто розібратися, які є види грилів і як працює кожен із них.

Залежно від різновиду техніки, принцип роботи може відрізнятися. Є такі найбільш популярні типи:

  1. Вугільні. Гриль складається з резервуара для вугілля та ґратів для розміщення продуктів. Під час горіння вугілля виділяється жар, завдяки чому відбувається рівномірне приготування їжі, незалежно від її виду й текстури. Для зручності грилі оснащено кришкою, на якій часто розміщують термометр для контролю за нагріванням. Сам резервуар має покриття з фарфорової емалі, яке наносять за температури понад 800 градусів. Завдяки цьому воно сплавляється зі сталевою основою, що запобігає відлущуванню, розшаруванню та сприяє довговічності пристрою.
  2. Електричні. Грилі цього типу оснащено ТЕНом, який за 10-15 хвилин розігріває робочу поверхню до потрібної температури. Під час виділення тепла завдяки рухові електронів утворюється ІЧ-енергія. Вона поглинається продуктами, що готуються, та доводить їх до готовності, випаровуючи вологу з їжі та утворюючи на продуктах хрумку кірочку.
  3. Газові. Цей різновид містить у своїй конструкції горілки, які заховано в корпусі. Всередині приладу також розташовуються клапанні регулятори, шланги для подавання газу, сама поверхня для приготування їжі. Кришка допомагає запобігти розсіюванню тепла, що дає змогу швидше приготувати смачну страву-гриль.

Сьогодні виробники додають у конструкції своєї техніки різноманітні функціональні елементи, комплектують набори додатковими аксесуарами, що роблять процес приготування кулінарних шедеврів більш зручним і приємним. Це різні решітки та щипці, підставки та килимки, регулятори та датчики.

Портативний вугільний гриль в інтернет-магазині Grill Shop

Придбати все для облаштування гриль-зони з доставленням Україною можна в компанії Grill Shop. У каталозі ви знайдете продукцію брендів, відомих у всьому світі. За детальною інформацією звертайтеся до консультантів інтернет-магазину.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.