Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати сережки

Вивчіть стилі сережок та поради щодо вибору чарівної пари

Сережки - одна з найчарівніших прикрас. Лише маленька шпилька або великі обручі у вухах додадуть багато цікавого до вашої фігури. Серед усіх доступних варіантів сережок кожен зможе знайти пару сережок, які йому сподобалися.

Ці типи сережок, представлені на сайті https://goldensilver.ua/, є перевіреними та улюбленими типами, які досі залишаються фаворитами:

Категорія I: Класичні типи сережок

Коли ми думаємо про класичні сережки, ми пропонуємо собі популярні повсякденні стилі, які подобаються людям у робочому або повсякденному гардеробі. Це більш «традиційні» стилі, що викликають захват вже багато років, якщо не століть.

Сережки гвоздики

Сережки-гвоздики також часто називають мінімалістичними сережками. Це найпростіші сережки. Їх найвідомішою формулою і те, що вони поява вуха, що плаває на мочці. Це з тим, що точки з'єднання більшості сережок-гвоздиков не виглядають спереду.

Більшість типів сережок-гвоздиків зазвичай мають орнамент, який утримується на місці за допомогою знімного затискача з іншого боку пірсингу у вусі. Деякі моделі також мають різьбову стійку, яку можна вручну прикрутити та зняти муфту, що знімається. Це допомагає краще закріпити сережки на місці і мінімізувати ризик їх втрати, особливо якщо вони виготовлені з дорогих матеріалів, таких як коштовне каміння та метали.

До найстильніших типів сережок відносяться сережки-краплі, висячі сережки та сережки-кільця. Сережки-краплі – один із найуніверсальніших видів сережок. Ви можете вибрати вишукані сережки, які привертають увагу, наприклад, сережки-люстри або сережки з простими прикрасами, такими як підвіски або сережки-краплі унікальної геометричної форми.

Сережки-краплі виготовлені із двох частин. Перша частина прикріплюється до мочки вуха, інша декоративна частина звисає з кріплення. Завдяки такому дизайну сережки виглядають так, наче вона падає, звідси і її назва.

Сережки з підвісками прості, але можуть бути вишуканими. Наприклад, ви можете надіти сережки з діамантами на весілля чи іншу важливу подію. Ви також можете вибрати щось простіше, вибравши натомість один дорогоцінний камінь. Синій сапфір – чудовий класичний вибір.

Обручі - ще один популярний вид сережок. Незалежно від того, вибираєте ви карколомний стиль з дорогоцінним камінням або класичну пару кілець, ці сережки завжди шикарні і ідеально підходять для будь-якого випадку.

Нарешті є сережки-підвіски. Ці сережки підходять всім і доступні у різних кольорах, стилях та з камінням.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.