Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Стільниковий полікарбонат відмінності по щільності

Що таке стільниковий полікарбонат і як він виглядає ми давно знаємо, а які існують хитрощі недобросовісних продавців даного пластику ми докладно розглянемо в нашій статті.

Щільність полікарбонату (стільникового полікарбонату) – найважливіший показник при виборі – якщо продавець вам каже, що головне товщина – наша вам порада – тікайте від такого горя продавця!

І так, що таке щільність полікарбонату - з фізики 6 класу згадуємо - щільність - це маса поділена на площу, в даному конкретному випадку - вага нашого листа - ділимо на площу (розмір листа 2,1 х6 метрів, тобто площа 12,6 м2). Щільність = вага листа/12,6 м2

Щільність полікарбонату

Теплиця - це один із головних об'єктів на дачній або присадибній ділянці. У ній можна вирощувати всілякі рослини, які просто не зможуть плодоносити у прохолодному, а подекуди — холодному російському кліматі. Саме тому над облаштуванням теплиці слід добре подумати. І якщо раніше теплиці покривалися лише склом чи щільним поліетиленом, то зараз для цього використовується і полікарбонат (придбати який можна здесь).

Але щоб споруда тішила вас довгі роки, дуже важливо уважно підійти до вибору не лише каркасу, а й цього матеріалу. Одна з основних характеристик полікарбонату – це його щільність.

Полікарбонат: що, навіщо і чому

Для початку слід розібратися, що собою взагалі є полікарбонат. Сам по собі він – це твердий безбарвний полімерний пластик, який виготовляється з полікарбонатних гранул. Має масу позитивних властивостей, завдяки чому і став одним із найпопулярніших матеріалів, що застосовуються у будівництві теплиць.

Основні переваги полікарбонату в тому, що він:

  1. не боїться морозів;
  2. має високу міцність;
  3. легкий;
  4. пластичний;
  5. термопластичний;
  6. не проводить електрики;
  7. прозорий оптично (що дуже важливо для рослин, що живуть у теплиці);
  8. може бути повторно перероблений;
  9. довговічний.

Всі ці властивості у полікарбонату виникли завдяки особливій будові макромолекул, з яких він складається.

На замітку! Полікарбонат термопластичний. Це означає, що після багаторазового розплавлення, застигаючи, він знову відновлює свої властивості.

Полікарбонат буває монолітний та стільниковий. Перший варіант - це щільний лист, схожий на скло, тільки набагато легший, без порожнин усередині.

А другий вид – це матеріал, який є листом з видимою внутрішньою структурою. Це багатошарова конструкція з безліччю дрібних перемичок, так званих ребер жорсткості.

Переваги, які має стільниковий полікарбонат

Розглянемо властивості цього матеріалу докладніше. Знаючи про них все, ви зрозумієте, чому полікарбонат так часто використовується для створення теплиць.

  1. Легкість. Монолітний полікарбонат дуже легкий – він вдвічі легший, ніж скло. А стільниковий полікарбонат має ще меншу масу – він у 6 разів легший за те саме скло. Саме за рахунок цього з матеріалу вдається створювати великі, але при цьому полегшені конструкції, а завдяки тому, що є можливість встановлювати простіший і вужчий каркас, збільшується і світлопроникна поверхня, що особливо актуально для теплиць. До речі, за рахунок спрощення основи спостерігається здешевлення всієї конструкції. Також легкість забезпечує і простоту монтажу – роботи можна виконувати самотужки без застосування складних підйомних пристроїв.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.