Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як встановити камеру відеонагляду, якщо немає інтернету

Встановлення внутрішніх камер відеоспостереження дозволяє забезпечити безпеку та збереження майна у квартирі, заміському будинку та дачі. Однак нерідко виникають ситуації, коли в приміщенні ще не проведено інтернет, наскільки цілеподібне і можливе встановлення камер розглянемо нижче. Широкий вибір внутрішніх камер відеоспостереження представлений в каталозі інтернет-магазину Z-Wave Україна: https://z-wave.com.ua/ua/g70494905-kamery-korpusnye.

Камери відеоспостереження із GSM-модулем

Встановлення IP-камер із вбудованим GSM-модулем — найпростіший спосіб організації відеоспостереження без підключення до інтернету. Конструктивно є рішенням «все в одному», що дозволяє їм бути абсолютно автономними. За рахунок GSM-модуля відео може переглядатись у реальному часі, а слот для картки пам'яті дозволяє його зберігати.

До переваг внутрішніх камер відеоспостереження з GSM-модулем варто віднести можливість працювати цілий рік у будь-який час. Для повноцінного функціонування камери достатньо встановлення карти пам'яті, підключення зовнішнього живлення та завантаження мобільного додатка.

Внутрішні IP-камери з підключенням до роутера

Для таких внутрішніх камер відеоспостереження доступ до архіву записів надається при підключенні до роутера, який, у свою чергу, підключений через USB-модем до інтернету. Управління камерами здійснюється через мобільні програми для смартфонів і планшетів. Спростити монтаж можна за рахунок встановлення камер з PoE роз'ємами, які дозволяють використовувати кабель передачі даних для живлення.

Якщо в будівлі або приміщенні потрібен монтаж великої кількості камер, метод із дротовими камерами з GSM-модемом краще не використовувати, оскільки він буде витратним і незручним через велику кількість проводів.

Послідовність підключення внутрішніх камер відеоспостереження

Підключення без інтернету зводиться до організації локальної мережі, в якій потрібне з'єднання реєстратора та роутера бездротовим або дротовим методом.

На першому етапі монтуються камери та реєстратор, прокладаються дроти для передачі даних та живлення, потім встановлюються роз'єми, за допомогою яких проходитиме інтеграція всіх пристроїв у єдину систему. Якщо йдеться про аналогове обладнання, додатково встановлюють кабель електроживлення ШВВП та коаксіальний кабель для передачі відеосигналу.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.