Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Із чого зроблений ламінат

Кожен власник будинку чи квартири, який планує ремонтні роботи, завжди приділяє неабияку увагу підлоговому покриттю. На сучасному ринку будматеріалів є безліч привабливих пропозицій на будь-який смак і гаманець. Проте переважна більшість людей звертають увагу саме на ламінатне покриття для підлоги у своєму домі. Пояснень цьому декілька. Насамперед ламінат зарекомендував себе якісним та витривалим покриттям, що має безліч різноманітних кольорів, текстур і конфігурацій викладки. Крім цього, він дещо дешевший за аналоги з натуральних порід дерева.

Структура ламінату

Звичайне ламіноване покриття представлене у вигляді невеликих плиток із типовими розмірами. Стандартна дошка ламінату, залежно від країни-виробника, може мати такі параметри: китайський ламінат – від 1100 до 1180 мм, турецький та німецький – від 1260 до 1290 мм, австрійський – приблизно 1350-1380 мм. Крім цього, матеріал різниться за класом. Відповідно до терміну експлуатації він поділяється на 4 основні класи. Плита ламінату, як правило, складається із чотирьох шарів:

  1. основний – щільна деревоволокниста панель, що відповідає за зносостійкість виробу;
  2. декоративний – шар, що забезпечує гарний зовнішній вигляд завдяки наявності принту чи візерунку під натуральні матеріали;
  3. верхній – меламінове покриття, що підвищує експлуатаційну стійкість;
  4. нижній – основний стабілізаційний шар, що захищає від вологи.

Підлогове покриття з ламінату популярне ще й тому, що дуже легко монтується. Дошки швидко встановлюються одна впритул до іншої завдяки спеціальним замковим елементам. Вони дають змогу виконувати роботи без спеціальних інструментів.

Якісний ламінат – легко та швидко з PROFLOOR

Велика кількість майстрів із ремонтних робіт зазначають, що найкращий ламінат купити вигідніше у фірмовому магазині підлоги PROFLOOR. Покупцям подобається широкий асортимент різновидів підлогового покриття, що дає можливість обрати матеріали в потрібній кольоровій гамі. Також на сайті зручна навігація для пошуку.

Обираючи ламінат, ціна має не менше значення, ніж якість та естетичність. Тому продавець часто влаштовує різноманітні акції та знижки. Компанія пропонує зручні умови доставки та оплати товару, а також послуги професіоналів із монтажу ламінату, паркетної дошки та плінтусів. Зв’язатися з менеджером можна за вказаним на сайті номером телефону або заповнивши форму зворотного зв’язку.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.