Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Де придбати посівне і посадочне обладнання в Україні?

Про що можна розповісти у розпал посівної? Звичайно ж хочеться обговорити посівне і посадочне обладнання, а саме яке може стати в нагоді фермеру в цьому сезоні, чому віддати перевагу і що не знадобиться зовсім. А головне - де українцю зараз найкраще здійснити онлайн-покупку.

Давайте підходити до вибору розумно та раціонально. Спочатку, слід задуматися про кліматичні умови, тому що можна помилитися з прохідністю агрегату і ускладнити собі роботу, особливо напровесні і в осінній період. Плюс варто дотримуватися технічних рекомендацій щодо термінів посівної.

Далі потрібно порівняти свої приблизні оцінки щодо врожаю та умови експлуатації агрегату. Порівняйте свої середньостатистичні показники із шириною захоплення сівалки, обсягом її бункера. Для полів середнього розміру найвигідніше застосувати механічну сівалку, але якщо ми говоримо про великі площі та сотню гектарів, то слід вибирати обладнання для посівної із захопленням до 10 метрів за прохід.

Ну і якщо ви все-таки зважилися купити посадочне обладнання через інтернет, то не забувайте, що дані машини проходять в сезон колосальне навантаження і щоб підготувати її до сезону без поломок треба буде вкласти кошти і знайти якісних фахівців для ремонту.

Без якої техніки буде складно обійтися:

  1. картоплесаджалка;
  2. культиватор;
  3. машина для посіву розсади;
  4. овочеві сівалки;
  5. звичайні сівалки.

Для порівняння характеристик та пошуку обладнання найкраще підійде онлайн-шопінг. Купити та продати посівне обладнання можна на новій аграрній дошці оголошень: ua.vas.trade. Тут кожен може безкоштовно розмістити оголошення про продаж посівного обладнання без витрат коштів та зайвого часу.

Сервіс складається з великого каталогу аграрних товарів та послуг для будь-яких користувачів, неважливо юридична ця особа чи приватна. На сайті можна торгуватися і спілкуватися в чаті, дивитися відеоогляди або купувати товари оптом для своєї справи. Все, що потрібно для посівної, знаходиться в однойменному розділі каталогу «Обладнання».

Тут за допомогою вбудованих інструментів на сайті можна відсортувати свій пошук виключно під ваші вимоги (рік випуску, бренд і марка, потужність, об'єм бункера та багато іншого). В оголошенні завжди є номер телефону та найменування компанії, рейтинг якої ви завжди можете перевірити в особистому кабінеті. Придбати посівне обладнання де б ви не знаходилися і працювати без простоїв можна за допомогою аграрного маркетплейсу VAS.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.