Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Рекомендації щодо оформлення рекламного буклету

Якщо навіть ваша рекламна пропозиція є надзвичайно вигідною та привабливою, ніхто не скористається нею, якщо ви подасте її нецікаво. Реклама – це важлива частина успішного просування продукту. Припустимо, ви хочете привернути увагу потенційної аудиторії до товару через буклет. Є два шляхи: замовити професійне виготовлення у фахівців або зробити макет самостійно.

Професійний підхід

Перший шлях – замовити послуги у спеціалістів друкарні. Дизайнери продумують оформлення, рекомендують оптимальний папір для друку та створюють буклети. Ви роздаєте їх – і все працює! Покупці приходять, беруть товар, а продажі зростають на очах.

Самостійний дизайн

Другий шлях – вирішити зекономити та створити макет самостійно. Тобто дизайн лягає на ваші плечі. Досвіду в оформленні роздаткових матеріалів немає, але ви вирішили довіритись думці знайомих, колег чи друзів. Дизайн готовий, макети відправлено у друк, буклети отримано та роздано – і тиша. Очікуваного потоку клієнтів так і не відбулося.

Важливі принципи оформлення буклету

Можливо, ви проігнорували базові принципи створення ефективного рекламного буклету. Хоча дизайн – це творчий процес, є певні перевірені часом тенденції, що допомагають створювати привабливі рекламні матеріали. Розглянемо кілька з них.

Принципи ефективного буклету

  1. Інформаційне наповнення: наповнення має бути пріоритетним. Розмістіть корисний текст, використовуйте прийоми, що спонукають читача до дії. Якщо інформаційне повідомлення правильно підібрано, дизайн буде працювати ефективніше.
  2. Ілюстрації: використовуйте ілюстрації, які доповнюють текстовий зміст. Суцільні букви сприймаються менш цікаво. Додавайте відповідні графіки та схеми, що мотивують прочитати текст. Візуальний матеріал викликає більше довіри, ніж суцільний текст.
  3. Лозунги та заголовки: рішення "читати" чи "не читати" отримувач приймає за кілька секунд. Першим він побачить заголовок, тож відобразіть в ньому основну думку. Заголовки та лозунги виділіть більш крупним шрифтом або іншим кольором.
  4. Контактні дані: це обов'язкова частина будь-якого буклета. Коли вдалося переконати читача придбати товар чи замовити послуги, він має знати, куди звертатися. Наприкінці буклету розмістіть інформацію з адресою магазину, телефоном, електронною поштою.
  5. Фірмовий стиль: при оформленні пам'ятайте про фірмовий стиль. Це важлива умова, яка допомагає читачеві ідентифікувати бренд.

Якість друку

Важливо, щоб друк буклетів був виконаний на якісному матеріалі. Папір має бути досить щільним, непрозорим, адже це сильно впливає на читабельність. Під час вибору матеріалу для буклету консультуйтеся з фахівцями.

Підсумок

Отже, щоб ваш буклет привернув увагу і викликав інтерес у потенційних клієнтів, важливо дотримуватися цих рекомендацій. Замовляючи послуги професіоналів або створюючи дизайн самостійно, не забувайте про основні принципи, які роблять рекламний матеріал ефективним. Якісне оформлення, інформативний зміст та відповідний вибір матеріалів допоможуть вам досягти бажаних результатів у рекламній кампанії.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.