Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

У чому переваги проживання в домі пристарілих та які послуги можна отримати?

Сучасний дім пристарілих – це не лише комфортні умови проживання, а й якісний догляд за підопічними. В цій статті ми розглянемо переваги та послуги, які надаються в сучасних приватних будинках для літніх людей.

Послуги будинків пристарілих

У пансіонатах такого типу, як правило, працює кваліфікований – у тому числі і медичний – персонал. Всі залучені мають необхідну освіту, адже піклування про літніх людей має свою особливість. Таким чином, у сучасних будинках пристарілих створено всі умови для комфортного проживання і лікування.

Як правило, мінімум необхідних послуг – це догляд за людьми з:

 1. Остеопорозом;
 2. Гіпертонією;
 3. Склерозом;
 4. Перенесеним інсультом;
 5. Хворобою Паркінсона.

Також важливим моментом є робота над психічним станом людина – аби вона не відчувала себе покинутою та розуміла, що про неї піклуються. За необхідності – терапія, фізична, мовна або професійна. Якщо говорити про побут, то це послуги пральні, особиста гігієна, розважальні заходи.

Переваги проживання у сучасному домі пристарілих

Якщо ви вагаєтесь, чи потрібно поселяти людину у пансіонат, то вам потрібно знати про те, які переваги є у такого рішення:

 1. Медичне обслуговування та професійний догляд;
 2. Контроль прийому ліків;
 3. Регулярне і правильне харчування;
 4. Цікаве дозвілля, спілкування з ровесниками;
 5. Прогулянки на свіжому повітрі.

Що потрібно для заселення у пансіонат

Дім пристарілих "Опіка 24/7" – це один з найкращих і найсучасніших пансіонатів для літніх людей в Україні. Якщо ви бажаєте заселити близьку вам людину в цей заклад, вам потрібно зібрати мінімальний пакет документів. А саме:

 1. Паспорт людини та копії;
 2. Копії паспорта особи, з якою укладається договір;
 3. Медична картка, довідки лікарів та ін.;
 4. Рекомендації та призначення ліків, які приймає майбутній постоялець;
 5. Довідка про відсутність венерологічних захворювань та туберкульозу.

З собою достатньо мати мінімальний набір особистих речей – одяг на повсякдення та взуття, засоби особистої гігієни, ліки за призначенням лікаря. За необхідності ви можете замовити транспортування людини до закладу.

Вартість проживання у домі пристарілих

На сайті "Опіка 24/7" ви можете дізнатися вартість утримання літньої людини в пансіонаті, для цього достатньо скористатися онлайн-калькулятором. В ньому ви вказуєте:

 1. Вік людини;
 2. Стать;
 3. Особливості мобільності;
 4. Ступінь психічних захворювань;
 5. Кількість місць у кімнаті.

Залишаєте номер телефону і чекаєте на дзвінок – менеджер хоспісу  "Опіка 24/7" перетелефонує вам і озвучить ціни.

Висновок

Сучасний дім пристарілих в Тернополі "Опіка 24/7" – це про комфорт для літніх людей і цілодобовий медичний догляд. Якщо ви хочете забезпечити людині гідну та щасливу старість, вам варто розглянути варіант з її поселенням у гарний сучасний пансіонат в мальовничій місцевості.

Джерело: https://opika24-7.com.ua/uk/Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.