Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Чисто там, де не смітять, або як правильно обрати вуличні урни для сміття

Вуличні урни для сміття - необхідний елемент інфраструктури міста, без якого просто неможливо уявити чистоту та охайність навколишнього середовища. Урни просто необхідні і на дитячих майданчиках, і у скверах та парках, і на прибудинкових територіях та біля офісних споруд.

Для того, щоб обрати саме ті урни, які найкраще підійдуть під ваші потреби, пропонуємо кілька правил їх вибору.

  1. Зверніть увагу на матеріал, з якого вони виготовлені. Зазвичай, саме для вулиці, виробники пропонують металеві, бетонні або ж виготовлені з поєднання металу та пластику.
  2. Дизайн вуличної урни. Звичайно, урни повинні вписуватись в загальний ландшафт того місця, де будуть розміщені. Сучасні урни мають різноманітний вигляд - від класичних, до оригінальних та мінімалістичних.
  3. Місткість - один з важливих моментів, адже при великому скупченню людей урни дуже швидко наповнюються сміттям. Тож варто врахувати цей фактор при виборі.
  4. Функціональність. Урни повинні легко вивантажуватись (наприклад, мати мішки для легкого вивантаження сміття), мати навіс, щоб запобігти попаданню дощу та мати антивандальні властивості.

Металеві якісні урни від виробника RUD Garden

Металеві якісні урни від виробника RUD Garden

Металеві якісні урни - придбати у виробника 

Металеві вуличні урни, напевно, є одними з найбільш популярних у використанні саме в громадських місцях. І це зрозуміло, адже метал - найбільш витривалий матеріал.

Саме металеві урни є найбільш стійкими до механічних пошкоджень, яких важко уникнути в громадських місцях, вони гарно “реагують” на зміни погодних умов: палюче сонце, сніг, дощ і навіть град не впливає на їхню цілісність та зовнішній вигляд. Вуличні металеві урни також обробляються спеціальними високоякісними фарбами та лаками, які захищають їх від корозії.

Звичайно ж, ще однією перевагою металевої урни є її антивандальні властивості, погодьтесь, пошкодити та зруйнувати металеву урну не так і легко. Що важливо, сучасні вуличні урни дійсно можуть стати елементом загального ландшафтного дизайну та підтримати стиль паркової зони або ж громадського місця. І складно сперечатися з тим, що металеві вуличні урни є найбільш зручними та легкими у догляді - їх не складно очистити та продезінфікувати.

Вуличні урни

Вуличні урни

Вуличні урни з металу від виробника RUD Garden

В інтернет-крамниці RUD Garden можна знайти великий перелік урн вуличних, що виготовлені з різних матеріалів. Проте, урни металеві - один з найбільш популярних варіантів вибору, коли мова йде про урни для громадських місць.

Сучасні, естетичні, надійні, різної кольорової гами та місткості, з наявністю попільнички та навісу - все це робить вуличні урни привабливими для покупців та надійними і якісними в період використання.

Завдяки вуличним металевим урнам від виробника підтримувати чистоту та порядок у громадських місцях дуже легко, а використання їх неодмінно буде тривалим та ефективним.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.