Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як аграрії підвищують ефективність збирання зернових за допомогою бункера перевантажувача

Бункер накопичувач для збирання зернових культур допомагає в сучасних суворих реаліях працівникам агропромислового комплексу вирішувати низку актуальних проблем. Адже проведення жнив в умовах постійного здорожчання паливних та посівних матеріалів, необхідність швидко отримати кошти для подальшого ведення господарської діяльності вимагає нових підходів з погляду економії ресурсів та скорочення втрат дорогоцінного збіжжя.

Бункер перевантажувач – скорочення витрат фінансів та часу для збирання зернових

Професійний аналіз та рекомендації провідних фахівців та експертів допомагають оцінити той значний ефект, який отримають аграрії від застосування новітніх зразків техніки та обладнання під час збирання врожаю.

Головними перевагами залучення спецтехніки до цього процесу є наступні фактори:

  1. не більше 5 хвилин знадобиться подібному агрегату для того, щоб вивільнити бункер комбайна. Практично жнива проходять без зупинок та нераціональних пауз на вивантаження;
  1. паливо знадобиться виключно для трактора з перевантажувальним бункером накопичувачем і кількох зерновозів, які без зупинок курсують між полем та током;
  1. завдяки зниженню об’ємів зарплатного фонду, організаційного навантаження, більш раціонального формування логістики параметри ефективності збирання підвищуються на 25%;
  1. важливий нюанс – використання шин, призначених для зменшення тиску на ґрунт.

Через труднощі з обсягами експорту, втраченими через війну, сільгоспвиробники працюють в умовах дефіциту часу для збирання і швидкого продажу зерна. Тому не буде перебільшенням говорити про те, що кожна зекономлена хвилина та година в жнива має вагу золота.

Бункер перевантажувач від Egritech з компенсацією від держави за придбання техніки українського виробництва

Є ще один дуже важливий з точки зору економії коштів аспект – один з провідних українських виробників сільгоспустаткування ТОВ «Егрітек» входить до офіційного переліку постачальників, які підпадають під затверджену 8 березня 2024 року програму державної компенсації. Придбавши перевантажувальний бункер накопичувач від цієї компанії, аграрії гарантовано мають право на повернення -25% від сплаченої суми. Таким чином, до чверті зменшуються прямі витрати шляхом підвищення ефективності, а додатково набагато скорочуються вкладення в сучасну техніку. Тобто, мова йде вже про дуже солідну фінансову вигоду.

Сподіваємось, що ця інформація була для вас, шановні хлібороби, цікавою та корисною. Гарної вам погоди, щедрого врожаю, успіхів в такій потрібній для нашої країни справі!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.