Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Мапа бажань: як досягти поставлених цілей?

Старанно працювати, піклуватися про своє здоров’я та сподіватися на краще. Більшість українців сьогодні змушені попри складні обставини та військові дії пристосовуватися до нової і досить жорстокої реальності. Останні новини України та світу не вселяють великого оптимізму, тому потрібно робити все від себе залежне, щоб за можливості покращити своє життя та допомогти оточуючим. Задля досягнення мети українці все частіше звертають увагу на нетрадиційні інструменти. Один з помічників у здійсненні мрій та цілей – карта бажань.

Що таке карта бажань та для чого її створювати?

Давнє китайське вчення про гармонію людини і Всесвіту – фен-шуй, вказує на необхідність людини гармоніювати та наповнювати символами простір навколо. Таким чином, людина зможе прибрати негатив зі свого життя та добитися поставлених цілей у всіх сферах. Карта бажань – один з методів такого облаштування свого простору, а ще, гарна методика для візуалізації особистих мрій та завдань на майбутнє.

Автор книг з саморозвитку та тренер з особистісного зростання Джон Кехо, давно займається вивченням сили думки людей і запевняє, мапа мрій – дієвий спосіб досягати бажаних результатів у всьому.

AD_4nXeLK9TAoqX7Js-feA0OmQrLBtU5haxOJLLX4ehhZU6NZRjH5FyMaLdSR6aAO-Nbv-t19OfJmZxAstt_2H5KUfoKPY3I9PcG3d8-M664KhKWTTcyl6GfwOjnGd3JA2AauYcHu9NkFcotc7TGdScU7QjSC3-6?key=vVsELo25ug68ZYG4Tfjb9A

Мапа бажань зазвичай, виглядає як плакат з прикріпленими ілюстраціями мрій людини. Полотно для карти розділяють на дев’ять секторів. В центрі розміщують власне фото, а інші сектори заповнюють відповідно до поставлених задач: фінанси, лідерство, любов, родина, здоров’я, творчість, навчання, кар’єра, подорожі.

Створюють карту зазвичай на рік, в період нового року або на молодий місяць. У мапу мрій вносять лише ті бажання, які дійсно планується здійснити в найближчий період.

Мільйони людей по всьому світу запевняють, що в реалізації своїх ідей їм допомагала саме карта бажань, втім є й ті, хто стверджує, що цей метод не працює. Тому варто розібрати причини неефективності.

Чому карта бажань не працює?

Як зазначають нейропсихологи, мапа бажань дійсно може спрацювати, як надійний метод щоденної самомотивації у досягненні мрій. Втім, перед тим, як почати створювати карту візуалізації, потрібно детально розібрати свої бажання, і визначити саме ті, що дійсно є цінними для людини.

Деякі люди, вклеюють на плакат фото дорогої автівки, зовсім не розуміючи для чого вона їм потрібна. Відповідно, якщо бажання здійснюється, у людини не має відчуття радості з цього приводу. Багато зусиль було витрачено на здійснення мрії, яка насправді була нав’язана суспільством, ЗМІ чи іншими факторами. Крім того, бажання банально може не здійснитися. Бо людина не зрозуміла для чого їй потрібна саме така машина. Тому, експерти радять вносити до карти мрій саме цілі, які планується досягти з чітким розумінням наступних кроків для їх досягнення, а не брати рандомні красиві фото, що ілюструють чиєсь успішне життя.

AD_4nXf06rTlbZLL9jT20Erc1Hm8o-ma4sbFwHxb_kWtmMHfzQkwEaUCQSpj7eS30JZ6zT1l1nb0jiezW5xoEdbdsGGirCaHm715XWr5Lw6KyHM1UgLKcXZZXatMvdmfSrYNMfl9oxJ0j1pVYxXiUk_hWGDaLHMo?key=M2GbwJamsrfPf8cDbnzcpAЕсли вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.