Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати офісний папір?

Кожний офісний працівник або студент, який постійно стикається з потребою щось роздруковувати під час роботи чи навчання, знає, наскільки важливо використовувати якісний офісний папір формату А4. Навіть у час цифрових технологій та електронних носіїв багато компаній замовляють папір офісний оптом і зберігають за його допомогою цінну інформацію. Він використовується в багатьох сферах і видах діяльності, починаючи із друку звичайних розмальовок для дітей і стандартних документів і закінчуючи створенням складних презентацій чи архівних підшивок для зберігання даних упродовж років.

Особливості вибору офісного паперу

Від того, наскільки правильно був вибраний офісний папір, залежить не тільки якість друку та довговічність надрукованого документа, але й термін якісної та безперебійної роботи принтера. Вибираючи офісний папір, треба звернути увагу на такі моменти:

  1. технології друку, які використовуються у вашому принтері – папір для лазерного та струменевого принтерів мають різні параметри;
  2. щільність і непрозорість – від них залежить придатність офісної продукції до класичного одностороннього чи двостороннього чорно-білого, кольорового друку тощо;
  3. яскравість – від того, який саме відтінок білого має вибраний папір, залежить зручність користування надрукованими на ньому документами.

Зверніть увагу! Високий ступінь білизни паперу робить читання довгих документів дуже важким завданням для очей. Ви швидко втомитеся.

Важлива інформація на пакуванні

Вибираючи офісний папір, більшість людей майже не звертає увагу на написи, які розміщені на кожному пакуванні. На пачці офісного паперу можна знайти позначки, що дадуть розуміння про тип паперу та його якість.

Маркування А вказує на найвищу якість витратного матеріалу, гладку, рівномірно вирівняну поверхню та достатньо велику вагу. Під час роздрукування документів з обох боків такий папір не буде «жуватися» принтером. Папір категорії А підходить для друку будь-якої якості, рекомендований для використання на струменевих принтерах. Єдиний мінус такого паперу – його висока вартість.

Витратний матеріал категорії B можна назвати стандартним. Він ідеально підходить для двостороннього друку – як чорно-білого, так і кольорового. Ця категорія паперу підходить і для лазерних, і для струменевих принтерів, його використання допоможе запобігти їх передчасному зносу. Вартість такого паперу цілком відповідає його якості. Недоліком можна назвати непридатність до високошвидкісного друку.

Папір з маркуванням C – це продукт найдешевшої категорії. Він може використовуватися для чорно-білого друку лише з одного боку. Застосовується під час друкування документів на лазерних принтерах.

Вибираючи папір для друку та купуючи його у великих кількостях, варто пам’ятати про важливість правильного зберігання цих запасів. Підвищена вологість або надмірна сухість повітря, пряме сонячне випромінювання та вплив тепла призводять до втрати папером його споживчих властивостей. Щоб придбати витратний матеріал гарної якості, завітайте до магазину «Паперіно». Фахівці допоможуть вибрати папір та оформити замовлення.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.