Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Використання лазерних технологій у косметології для омолодження та лікування шкіри

Досягнення в галузі лазерних технологій омолодження та лікування шкіри значні у зв'язку зі збільшеними потребами у цих послугах, сучасні громадяни все частіше звертаються за медичними послугами з омолодження не тільки у разі медичних показань, але й з естетичною метою. Дедалі більше пацієнтів визнають значення апаратної медицини у різних галузях, як-от дерматологія, стоматологія, офтальмологія та інших.

Потреби населення сприяють розвитку галузі лазерних технологій, проводяться додаткові дослідження ефективності, аналізуються побічні дослідження, усе це фахівці відбивають у наукових публікаціях. Незважаючи на затребуваність процедур лазерного омолодження та лікування з використанням лазерних технологій, все більше досліджень пов'язано з вивченням негативних наслідків застосування цих процедур. Можна говорити про те, що мають місце дві основні проблеми, на вирішення яких спрямовані зусилля фахівців щодо використання технології лазерного омолодження:

  1. Підвищення ефективності лазерної процедури.
  2. Зниження негативного впливу на шкіру під час використання технології.

Обидві проблеми вирішуються методами технічного та технологічного оновлення методів та методик лазерного омолодження та використанням індивідуального підходу до пацієнта.

У цій статті узагальнено досягнення у сфері використання лазерних технологій омолодження, які пропонує студия ARISTO. В даний час можна відзначити різні типи лазерів для омолодження шкіри:

  1. абляційні лазери;
  2. необляційні лазери
  3. фракційні лазери.

Зусилля фахівців спрямовані на вдосконалення технологій та досягнення результату омолодження за максимального зниження ризиків негативного впливу при лазерному омолодження. При цьому вдосконалення лазерних технологій омолодження передбачає розвиток самих апаратів. І ця діяльність не припиняється.

Вважається, що сильне ремоделювання шкіри, яке призводить до клінічного поліпшення після лазерного шліфування CO2, спричинене абляцією тканин та термокоагуляцією на шкірному рівні. Рубці, які можуть утворитися після лазерного лікування з використанням CO2, спричинені надмірною абляцією та термічним ушкодженням.

Фахівці направили зусилля зниження ризику освіти рубців. Так, ризик утворення рубців знизився завдяки розробці пристроїв, які використовують фракційну лазерну терапію з мінімальною абляцією. У літературі були наведені клінічні спостереження значного зменшення в'ялості шкіри, рубців від висипу вугрів, фотоушкоджень і зморшок на обличчі.

Результати досліджень фахівців свідчать про ефективність серій неабляційних фракційних лазерних терапій, біполярних радіочастот або інтенсивних імпульсних світлових процедур [6]. Ці процедури позитивно впливають на еластичність шкіри. Ці процедури є ефективними методами омолодження періорбітальної шкіри (зони навколо очей).

Джерело: студія ARISTOЕсли вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.