Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Inspiration Family - фонд, що рятує життя онкохворим дорослим

Inspiration Family – це благодійний фонд, що реалізовує програми з підтримки та інформування онкопацієнтів в Україні. Цей фонд допомоги онкохворим дорослим був заснований п’ятьма жінками, які пройшли через лікування раку: Анною Узловою, Дариною Брикайло, Інесою Матюшенко, Юлією Балан та Мілою Рєутовою. Їхній особистий досвід боротьби з онкологічними захворюваннями став рушійною силою для створення організації, яка допомагає іншим.

Історія фонду

Засновниці фонду https://inspirationfamily.org/ розпочали свою діяльність з бажанням створити платформу для надання допомоги тим, хто бореться з раком. Вони усвідомили важливість не лише медичної, але й емоційної та інформаційної підтримки для пацієнтів. З часу свого заснування, Inspiration Family організував понад 200 заходів, спрямованих на підтримку онкопацієнтів.

Емоційна підтримка

Емоційна підтримка є однією з ключових напрямків діяльності фонду. Inspiration Family організовує різноманітні заходи, які допомагають пацієнтам та їхнім родинам відчути підтримку і знайти сили для боротьби з хворобою. Серед таких заходів – фотосесії та програма Goodbye Hair для жінок, які втратили волосся внаслідок хіміотерапії. Ці заходи допомагають жінкам прийняти зміни у своєму зовнішньому вигляді та відчути себе красивими.

Також фонд організовує походи в кіно, заняття йогою та інші надихаючі зустрічі, які допомагають пацієнтам відволіктися від хвороби та знайти нові джерела енергії. Важливою частиною емоційної підтримки є й понад 40 онлайн-подій, що дозволяють пацієнтам спілкуватися та отримувати підтримку навіть під час карантинних обмежень.

Інформаційна підтримка

Фонд також активно займається інформаційною підтримкою. Він організовує лекції, прямі ефіри та інформаційні кампанії, спрямовані на підвищення обізнаності про найрозповсюдженіші види раку. Інформаційна підтримка включає надання пацієнтам та їхнім родинам актуальної інформації про методи лікування, можливості отримання допомоги та способи покращення якості життя під час лікування.

Проєкти та робочі групи

Inspiration Family реалізовує вісім основних проєктів, спрямованих на підвищення обізнаності про рак та надання емоційної підтримки онкопацієнтам. Ці проєкти створені та підтримуються постійно, забезпечуючи пацієнтам та їхнім родинам необхідну інформацію та підтримку.

Крім того, фонд бере активну участь у написанні пакетів медичних гарантій та Національної стратегії контролю онкологічних захворювань. У рамках своєї діяльності фонд співпрацює з сімома робочими групами, що займаються розробкою та впровадженням політик, спрямованих на покращення якості медичної допомоги для онкопацієнтів в Україні.

Висновки

Даний фонд є важливим джерелом підтримки та інформації для онкопацієнтів в Україні. Завдяки зусиллям засновниць та команди фонду, сотні людей отримали необхідну допомогу та підтримку у своїй боротьбі з хворобою. Inspiration Family продовжує розвивати свої програми та ініціативи, щоб зробити життя онкопацієнтів кращим і допомогти їм знайти сили для подолання труднощів.

Фонд допомоги онкохворим дорослим Inspiration Family доводить, що навіть у найважчі моменти життя можна знайти підтримку та натхнення. Їхні зусилля сприяють не лише поліпшенню якості життя онкопацієнтів, але й формуванню більш обізнаного та підтримуючого суспільства.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.