Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Перетяжка салону автомобіля: коротко про 5 переваг послуги

Комфорт під час поїздки складається з двох складових, а саме відмінного технічного стану всіх систем автомобіля і приємного чистого салону машини. Своєчасне ТО і ремонт допоможуть підтримувати на висоті експлуатаційні властивості транспортного засобу. Що стосується другого пункту, то все залежить від ступеня забрудненості або зношеності елементів внутрішнього оздоблення машини.

Так, якщо мова йде про стару малопривабливою оббивці сидінь, допомогти якій не може ні самостійна чистка за допомогою засобів автохімії, ні професійна хімчистка, то залишається тільки один варіант — замінити її. Для цього потрібно скористатися послугами компанії, в списку робіт якої є графа: «перетяжка салону машини». Знайти автосервіс з сумлінним ставленням до своєї роботи ви можете на сайті http://save-garant.com.ua/.

Розглянемо 5 переваг послуги з перетяжки салону авто

1. Якісний результат.

Нова оббивка не залишить від наявних дефектів (забруднень, патьоків, порізів, протерті і інших) ні сліду. Вона повністю оновить простір усередині салону і наповнить його відчуттям чистоти і свіжості.

Професіоналізм майстрів виключає будь-які помилки, які могли б бути допущені при спробі самостійної перетяжки, будь то невідповідність розмірів або невірно обрана послідовність технологічного процесу. Відсутність потрібних знань і інструментів, швидше за все, призведе до сумного результату, наприклад, до утворення проблемних ділянок, які потім потрібно якось приховувати або до повної переробці вже виконаної роботи.

2. Створення оригінального дизайну.

Вибір матеріалу, колірного рішення залишається за замовником. Можливі варіанти, які передбачають поєднання різних фактур і кольорів. Нова оббивка, створена з урахуванням всіх побажань і вимог власника машини, здатна змінити салон до невпізнання. Навіть сидячи за кермом вітчизняного «не першої молодості» ВАЗа, після його перетворення можна відчути себе всередині автомобіля преміум класу.

3. Оперативність.

Весь спектр дій, що передбачає усунення дефектів за допомогою перетяжки, виконується дуже швидко. Максимальна кількість часу, який може знадобитися фахівцям всього 3 дні.

4. Доступна вартість. Якщо вас цікавить перетяжка салона автомобиля цены виявлять досить низькими. Не варто забувати, що мова йде про захід, націлений на отримання довгострокового результату, а тому його можна вважати набагато більш вигідним вкладення коштів, ніж покупку нових чохлів на сидіння, змінювати які доведеться дуже часто. Незважаючи на всі наявні гідності, ціна на цей вид послуг залишається привабливо доступною.

5. Гарантії. Це ще один привід для звернення за допомогою до майстрів — професіоналів.

От і все. Якісно, ​​швидко, недорого. Тепер можна довго насолоджуватися комфортом і затишком оновленого салону!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.