Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Поради по використанню антивіруса

Захист комп'ютера починається від вибору налаштувань безпеки операційної системи і вибору антивірусного програмного забезпечення. Тому правильне використання антивіруса - важливий момент у справі забезпечення безпеки комп'ютера.

Корпорація Microsoft працює над безпекою Windows, загальний рівень безпеки поступово збільшується від релізу до релізу нової версії операційної системи. Все одно, комп'ютери під управлінням цієї операційної системи, схильні до багатьох загрозам, написання і впровадження вірусів стало прибутковим бізнесом.

Деякі користувачі не використовують антивірус Dr.Web Light , проводять регулярну перевірку комп'ютера антивірусними сканерами. До пори до часу, такий підхід може пройти. Але рано чи пізно віруси на такому комп'ютері з'являться.

Небезпека може бути у вкладенні до листа електронної пошти, для зараження достатньо клікнути по цікавою зображенні на сайті, перейти за посиланням. А якщо з комп'ютера виконуються операції, наприклад, для переказу грошей з картки для оплати послуг або покупки товарів? Такий комп'ютер без антивірусного захисту буде ласим шматком для зловмисників.

Тому краще мати захист на своєму ПК, ніж сподіватися на випадок. Користувач може вибрати краще рішення для захисту свого ПК. Зараз є великий вибір антивірусних продуктів (платних і безкоштовних).

Після того, як на комп'ютері з'явилася антивірусна програма, користувачеві необхідно навчитися правильному використанню антивіруса. Прочитайте мої рекомендації загального плану по цій темі.

Перша перевірка антивіруса

Перша перевірка дуже важлива для забезпечення безпеки комп'ютера. Після установки Kaspersky Internet Security , запустіть перевірку комп'ютера. Виконайте повну перевірку ПК, а не перевірку тільки важливих областей системи. Для проведення першої перевірки виставте максимальний рівень детектування на наявність загроз. Після завершення першої перевірки можна повернути налаштування антивірусу до значень за замовчуванням.

Перша перевірка з максимальними настройками займе тривалий період часу. Наступна повна перевірка пройде значно швидше.

Періодичність перевірки антивірусом

Для підтримки здорового стану комп'ютера необхідно періодично проводити повну перевірку ПК. Сучасні антивірусні продукти мають технології, що прискорюють наступні перевірки системи. Тому не варто економити час, ставити під загрозу безпеку свого комп'ютера.

Перевірку важливих областей системи можна проводити кожен день, так як вона не займає багато часу і не вимагає серйозних ресурсів системи. Необов'язково перевіряти комп'ютер кожен день, виробляєте перевірку важливих областей якомога частіше. Повну перевірку антивірусом проводите з певною періодичністю раз на два-три тижні або раз на місяць.

Періодичні перевірки дозволяють виявити віруси, які ніяк себе не проявляли при попередніх перевірках. У антивірусних програм з'являються нові відомості, в антивірусні бази вносяться нове шкідливе програмне забезпечення, аналізується поведінка програмного забезпечення протягом тривалого часу. Тому на комп'ютері відбувається виявлення нових загроз для безпеки.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь