Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Бандаж для ніг. Який тип фіксації підходить вам?

Пацієнтам, які страждають на артрит, рекомендований бандаж для стопи великого пальця. Основні симптоми захворювання — біль і набряки на тлі руйнування, яке фіксується в області суглобової сумки. У підсумку на великому пальці ноги з’являється наріст, що свідчить про скупчилися солях і пошкодженні тканин в організмі пацієнта.

Перемогти наріст самостійно неможливо. Тому при запаленні суглобової тканини, сильному вивиху, артрозі або артриті хворому показаний бандаж, щоб тримати ногу в стані спокою за рахунок фіксації.

Бандаж для стопи (який можна придбати на сайті medbrat.in.ua) поділяють на два види: медичний та спортивний. Люди, що ведуть активний спосіб життя і професійні спортсмени використовують пов’язки з легкої фіксацією, щоб прискорити процес загоєння розтягувань. Головне завдання таких пристосувань — не допустити виникнення набряку. Для більш відчутного медичного ефекту використовують інші види бандажа.

За силою фіксації бандажі для стоп діляться на жорсткі, напівтверді і легкі.

Бандаж для великого пальця з корригирующими функціями відноситься до пристроїв з фіксацією легкого типу. Вироби невеликого розміру для пошкоджених суглобів часто виробляють з силікону, який щільно облягає великий палець і не дає кісточці збільшуватися в розмірах. Головна перевага такого бандажа — компактність і відсутність незручностей. Пристосування легко носити з будь-яким видом взуття.

Інший вид полегшеного бандажа виконаний у вигляді спеціальної пов’язки. Найчастіше вона використовується як допоміжний засіб при лікуванні вивихів, розтягнень або спортивних травм. Такі пов’язки характеризуються високим ступенем еластичності, відмінно зігрівають стопу і полегшують функціонування зв’язок в періоди відновлення від травм. Легкий фіксатор полегшує життя практично при всіх видах ударів і вивихів.

У цю ж категорію потрапляє і еластичний бинт. При пошкодженні пальців ніг важко знайти більш відповідний спосіб фіксації. Для додаткової опори під час ходьби бинт допомагає надійно зафіксувати окремий палець або всю ногу, в залежності від ситуації. Легка фіксація прискорює процес загоєння, запобігає розвитку набряку і подальшого запалення.

Бандаж з легкої фіксацією часто призначають на початкових стадіях захворювання, а також, як профілактичний засіб. В окремих випадках легка фіксація показана і на більш пізніх стадіях захворювання. Але застосування засобу можливе виключно на протязі періоду реабілітації. Подібний формат корекції допускається при таких захворюваннях: ревматизм, артроз, тендиніт, артрит.

Бандажи и фиксаторы на Medbrate є досить популярними, але також широко поширені трикотажні пов’язки. Вони відрізняються еластичністю, добре розтягуються і прекрасно тримають форму.

Як правило, частина пов’язки, яка примикає до ноги, виготовляється з тканини з щільною структурою. Завдяки цьому не порушується повітрообмін з поверхнею шкіри, і вона продовжує «дихати».

Досить часто в певних моделях бандажів зустрічаються силіконові елементи. Це необхідно для надійної фіксації стопи, прискореного виведення рідини, що накопичилася і спаду набряку в області запаленої зони.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.