Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати автоматичний вимикач?

Використання електричної проводки без захисних від її перевантаження приладів не тільки не рекомендується, але і може привести до непоправних наслідків. Для того щоб уберегти своє майно від пожежі або поломки, слід використовувати автоматичні вимикачі. Промисловість сьогодні пропонує нам різні їх види, але не всі вони можуть працювати так, як заявлено виробником. Так як тут наприклад купить атоматический выключатель ви можете за вигідною ціною, який буде працювати довго і не викликати проблем.

Кожен або майже кожен в своєму житті стикався з проблемою установки автоматичного вимикача. Це необов’язково могло бути складний пристрій в електропідстанції, типу ва 55 43, а звичайна електрична побутова пробка-автомат на 16 або 25 Ампер. Хоча не це є основною проблемою, а вибір автоматичного вимикача.

При виборі автоматичного вимикача ВА 55 43 необхідно враховувати, що їм можна регулювати вручну не більше 6 разів протягом 24 годин. Він захищає електричну мережу від перевантажень і короткого замикання, і може пропускати струм досить тривалий час, поки в ній не настануть критичні значення.

На сьогоднішній день ринок пропонує продукцію з однаковою назвою, але з зовсім не схожими споживчими властивостями. Якщо вибирати автоматичні вимикачі для квартири в харькове на ринку або в магазині, то ми можемо побачити зовсім ідентичні автоматичні вимикачі, що відрізняються між собою лише ціною. Давайте розглянемо їх ближче, взявши для прикладу досить поширений тип ВА 47-63.

На даному автоматі повинна бути лита передня панель, що, на жаль, можна спостерігати не на всіх зразках. У багатьох вона складається з двох половинок.

Крім цього, ви можете також купить УЗО швидко та вигідно.

Наступний аспект — пломбованого кришка, що закриває гвинти корпусу, що також не скрізь можна побачити. На передній частині автомата повинно бути индикаторное віконце, яке присутнє не на усіх зразках.

Давайте розглянемо вимикачі з усіх боків, попередньо поклавши на будь-який бік. Перше, що кидається в очі, клепки. Їх має бути 6 штук, а не 4, як зазвичай буває на недорогих приладах. Вони не зайві, а є стабілізуючим елементом для тих місць, коли закручується провід. Якщо їх не буде, корпус автомата може під навантаженням розходитися.

Переверніть виріб на інший бік. Якщо подивитися на профіль автомата, можна виявити невелике заглиблення. Воно призначене для стабілізації температурного режиму під час роботи автоматичного вимикача в блоці з іншими. Проходить через нього потік повітря буде охолоджувати прилад.

Зі сказаного вище можна зробити висновок, що виробники можуть називати свої вироби як їм заманеться, однак ви, як споживач, повинні розуміти їх принципові відмінності один від одного. Тоді ви точно зможете придбати саме той продукт, який вам необхідний.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий