Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Переваги системи автополиву

Гарний газон, яскраві квіти і різні декоративні об'єкти з рослинами потрібно регулярно поливати. Особливу загрозу для рослин несуть спекотні посушливі дні без опадів. Традиційний ручний полив вичерпав себе і відрізняється вкрай низькою ефективністю, з огляду на неекономні витрати води і витрат часу.

Вирішити проблему може установка системи автоматичного поливу. Багато компаній пропонують виконати проектування, монтаж та налагодження системи автополиву. Зручний і вигідний спосіб підтримувати рослини в посушливу погоду. Автополив - раціонально використовує водні ресурси, економить час і сили. Монтаж і настройка системи не займає багато часу.

 Що собою являє система автополиву?

 Використовувати автоматичний полив рекомендують фахівці для зрошення тепличних культур, газону, чагарників, квітів, дерев, овочевих грядок і клумб. Установка дощувального пристрою не займає багато часу. Для автоматизації процесу подачі вологи, як правило, використовується крапельний автоматичний полив своїми руками. Одним з головних елементів системи є спеціальний перфорований шланг необхідної довжини. Він здатний забезпечити рівномірну і безперервну подачу рідини. Швидкість крапельного поливу дає можливість волозі розподілятися на поверхні грунту та рослинних об'єктах з максимальною ефективністю. В середньому за 120 хвилин одна з точок системи автополиву здатна зволожити грунт в радіусі п'ятнадцяти сантиметрів на глибину до 10-12 сантиметрів. Застосування ручного поливу не дозволяє домагатися такої ефективності, як використання крапельного.

Контроль за швидкістю зрошення і витрачанням вологи забезпечується використанням спеціального програмного забезпечення. В автоматичному режимі відбувається контроль клапанів і рівня тиску. Електронна системи здатна враховувати зовнішні фактори (рівень вологості, температуру повітря, силу вітру і інші погодні показники) в режимі реального часу.

Можна програмувати індивідуальні програми поливу. Система здатна працювати в краплинному або дощовому режимі. Зміна режиму може бути здійснена автоматично відповідно до заданої програми. Температуру води можна збільшувати і додавати мінеральні добрива. Кут поливу регулюється в досить широкому діапазоні. Система здатна забезпечити високу якість поливу на значній площі. Краще рішення для приватних заміських будинків або дач.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь