Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Офісні меблі — що це таке

Імідж успішної компанії включає в себе багато факторів, від яких залежить враження, вироблене на клієнтів і партнерів фірми. Сучасні підприємства велику увагу приділяють зовнішнім виглядом співробітників і облаштування офісних приміщень.

Купуючи меблі в офіс, слід пам’ятати, що вона, перш за все, повинна бути зручною. Співробітники компанії проводять на робочому місці більшу частину свого часу, і від того, наскільки зручно їм буде сидіти за столом, в більшій мірі залежить їх продуктивність.

До речі, здесь можна придбати не тільки якісні меблі для офісу, але й зручні та надійні стільці для кухні за вигідними цінами.

Офісний стіл

Найнеобхіднішим для офісу предметом меблів є стіл.

Офісні столи можна розділити на кілька видів, виходячи з їх призначення:

  1. робочий стіл;
  2. стіл приставний;
  3. комп’ютерний стіл;
  4. великі столи для нарад або проведення переговорів.

Для сучасного офісу важливо економічне розподіл простору, тому все більш популярними стають ергономічні моделі столів. Тепер стільниці можуть бути розраховані на кілька людей, при цьому для кожного з них буде передбачено своє робоче місце з продуманою системою надбудов над стільницею для зберігання паперів і офісного приладдя.

Інші меблі для офісу

Також для співробітників офісу необхідні зручні стільці, у яких:

  1. сидіння має регулюватися по висоті;
  2. спинка повинна мати можливість регулювання нахилу;
  3. форма спинки повинна повторювати обриси тіла, мати поглиблення для спини і поперековий валик.

Якісні, зручні і красиві меблі можна придбати на сайті www.amf.com.ua, де її вибір досить великий.

Не обійтися і без шаф для зберігання документації, а також таких дрібниць як вішалки, сміттєві корзини, тумбочки і т.д.

Обличчям компанії є так званий «ресепшен», стійка яку встановлюють на вході. Це гостьова зона, де відвідувача зустрічають, допомагають зорієнтуватися в офісному просторі. Тут же розташовуються дивани або стільці для відвідувачів, якщо є необхідність в очікуванні.

Вимоги до офісних меблів

Робоче місце співробітника компанії має бути функціональним і комфортним. Всі елементи необхідно розташовувати правильно. Монітор комп’ютера необхідно поставити прямо перед сидячою людиною, а полки і тумби — на відстані витягнутої руки. Працівник офісу майже весь день сидить за столом, тому важливо, що б під час сидіння його поза була комфортною і фізіологічної.

Офісні меблі повинні також бути гіпоалергенної, простий у догляді і безшумною.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий