Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати дитячий конструктор — поради та огляди

Дитячий конструктор — геніальний винахід, яке сприяє роздумів і створення образів, розвитку мислення, покращує пам’ять і розвиває багату фантазію дитини. Розумові здібності дитини безпосередньо залежать від розвитку мови, рухів і мислення.

Як же розібратися у величезному потоці пропозицій, як підібрати дитячий конструктор за віком і етапу розвитку дитини?

Констуктор можна розділити по виду матеріалу з якого він зроблений і по виду кріплення деталей.

По виду матеріалу конструктори поділяються на:

  1. — металеві
  2. — керамічні
  3. — дерев’яні
  4. — пластикові (для прикладу, конструктор детский пластмассовый berni)
  5. — поролонові
  6. — картонні
  7. — магнітні

Це поділ занадто узагальнює матеріал і не дає детально розібратися в питанні, на наш погляд зручніше класифікувати конструктори все ж по виду кріплення. Це важлива риса якості конструктора. Вони повинні легко з’єднуватися і роз’єднуватися. Складність кріплення не повинна відволікати дитину від процесу конструювання і змушувати нервувати.

По виду кріплення конструктори деляться следующи чином:

  1. — Блочне кріплення
  2. — Щіткове кріплення
  3. — Розрізне кріплення
  4. — Гвинтове кріплення
  5. — Магнітне кріплення
  6. — Кріплення на засувки, пазли
  7. — Кріплення на заклепки і кліпси
  8. — Кріплення з болтів і гайок
  9. — Керамічні конструктори
  10. — Без кріплення

Сучасні конструктори вражають різноманітністю, виробники прагнуть перевершити один одного в розробці деталей. Конструктори можуть виготовлятися тільки з одного матеріалу, а інші — з декількох видів матеріалів, можуть скріплюватися одним кріпленням або об’єднувати в собі множинні варіанти кріплень. Всі класифікації конструкторів умовні. Давайте розглянемо докладніше дитячі конструктори представлені на нашому ринку.

Металеві конструктори

Металлический конструктор Берни — подарунок для маленького техніка, якого залучають різні механізми і пристрої. Він викличе у хлопчика захват, адже в його складі ціле безліч найрізноманітніших елементів, які потрібно буде з’єднувати між собою за допомогою болтів, гайок, штифтів і ключа. Це вже не схоже на пластиковий конструктор, різнокольорові деталі якого здаються дитячими. Результатом кропіткої роботи з цим набором може стати модель ракети, самоскида або який-небудь будівельної техніки. Таке хобі здатне поліпшити дрібну моторику рук, концентрацію уваги, розвинути творчі здібності дитини та її логічне мислення. Металевий конструктор призначений для дітей старше 5 років. Всі конструктори в зручній пластиковій коробочці — так що будь-який з них можна взяти в дорогу.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.